Zaproszenie na konferencję szkoleniową w Karpaczu

14.02.2012

Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu zaprasza na ogólnopolską konferencję szkoleniową, która odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2012 r. w Karpaczu.

Podczas trzydniowej konferencji adwokaci wezmą udział w wykładach na temat nowych obowiązków pełnomocników wynikających ze zmian kodeksu postępowania cywilnego oraz na temat procesu kontradyktoryjnego i praw oraz obowiązków obrońców w nowelizacji kodeksu postępowania karnego. Podczas szkoleń przeprowadzona zostanie również symulacja rozprawy elektronicznej. Po tych zajęciach adwokaci będą mieli okazję podzielić się swoimi wrażeniami na temat proponowanych unowocześnień w procesie.

Zajęcia poprowadzą sędzia SN Dariusz Zawistowski, prof. dr hab. Jerzy Skorupka, sędzia SA we Wrocławiu oraz prof. dr hab. Jacek Gołaczyński, sędzia SA we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o dokonanie wpłat do dnia 27 lutego br. (czytaj szczegóły dotyczące opłat i zakwaterowania).

Za udział w konferencji adwokaci otrzymają maksymalną ilość punktów niezbędnych do wykonania rocznego obowiązku doskonalenia zawodowego.

Czytaj program:

Tagi: ORA, konferencja

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email