Zakończenie karnawału w Bydgoszczy

08.02.2013

Izba Adwokacka w Bydgoszczy tegoroczny karnawał zakończyła spotkaniem dla dzieci adwokatów i aplikantów adwokackich oraz integracyjnym spotkaniem aplikantów adwokackich.

W piątkowy wieczór, 1 lutego, spotkali się najmłodsi. W pierwszej części mającej charakter edukacyjny obejrzeli prezentację pana Romualda Graula, prezesa Towarzystwa Miłośników Astronomii - oddział w Toruniu. Liczne grono dzieci i ich rodziców podziwiało profesjonalny teleskop, minerały i z dużym zainteresowaniem wysłuchało ciekawego wykładu. Dzieci zasypywały prelegenta dziesiątkami pytań, na które niestrudzenie odpowiadał przez ponad godzinę.

Na koniec zawitał, trochę spóźniony w tym roku, a to z powodu ferii zimowych, Święty Mikołaj przynosząc dzieciom wymarzone przez nie prezenty.

Kolejnego dnia 2 lutego spotkała się „ starsza  młodzież” – aplikanci adwokaccy.

Spotkanie rozpoczęło się od wyboru przewodniczącego samorządu aplikanckiego. Po pełnych emocji obradach zdecydowano, iż to zaszczytne stanowisko obejmie aplikantka III roku Marta Zaorska.

Przez resztę wieczoru aplikanci II i III roku dzielili się doświadczeniami, przekazywali cenne wskazówki „pierwszoroczniakom”. Nieoczekiwaną i nie nazbyt długą wizytę złożyli – kierownik szkolenia adw Justyna Mazur i wykładowca procedury karnej adw. Grzegorz Hawryłkiewicz.

adw. Justyna Mazur

Tagi: ORA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email