Za nami VI Karnawałowy Bal Adwokatury w Warszawie

28.01.2016

Na VI Karnawałowym Balu Adwokatury, zorganizowanym 23 stycznia w restauracji Forteca, bawiło się w tym roku ponad 450 gości. Jak co roku frekwencja dopisała a sprzedaż biletów zakończyła się rekordowo wcześnie.

Palestrę warszawską i wszystkich gości powitał adw. Paweł Rybiński, dziekan izby adwokackiej w Warszawie wraz z adw. Dominiką Stępińską-Duch oraz adw. Jakubem Jacyną - głównymi organizatorami imprezy.

Tradycyjnie zorganizowano kasyno oraz loterię wizytówkową z nagrodami ufundowanymi przez Wydawnictwo C.H. Beck - partnera merytorycznego Balu, firmę Kręgliccy Restauracje i Catering oraz J.A. Baczewski. Zwycięzców wylosowała adw. Monika Rajska.

W balu wzięli udział przedstawiciele innych zawodów zaufania publicznego, najliczniej lekarze i radcowie prawni. Zabawa przy muzyce zespołu coverowego Life Club Band oraz hitach granych przez DJa Szymona Chąciaka trwała do samego rana.

Szczególne wyrazy podziękowania za organizację balu składamy na ręce adw. Dominki Stępińskiej-Duch, która dołożyła wszelkich starań, aby środowisko warszawskiej palestry i ich przyjaciele czuli się wyjątkowo w ten karnawałowy wieczór.


Tagi: bal, ORA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email