Wkładki prasowe izby koszalińskiej na 100-lecie Adwokatury

03.12.2018

W związku z trwającymi obchodami 100–lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej, w dniu 30 listopada 2018 r. do wydań gazet Głos Koszaliński i Głos Pomorza dodana została wkładka dotycząca Adwokatury.

W Izbie Adwokackiej w Koszalinie uroczyste obchody połączone z poświęceniem i wręczeniem sztandaru Izby miały miejsce w dniu 14 kwietnia 2018 r. Aktualna inicjatywa ORA w Koszalinie ma na celu kontynuację obchodów oraz przekazanie informacji o adwokatach i ich kancelariach do jak najszerszego kręgu potencjalnych klientów.

Wkładka obejmowała cztery strony, strona pierwsza dotyczyła Adwokatury, strona czwarta poświęcona była Izbie. Wewnątrz wkładki, na stronach drugiej i trzeciej znajdował się wykaz wszystkich kancelarii adwokackich funkcjonujących w Izbie. We wkładce umieszczonej w Głosie Koszalińskiem znajdowała się informacja o kancelariach działających w okręgu właściwości Sądu Okręgowego w Koszalinie, a we wkładce umieszczonej w Głosie Pomorza informacja o kancelariach działających w okręgu właściwości Sądu Okręgowego w Słupsku.

 

adw. Ryszard Bochnia

Dziekan ORA w Koszalinie           


czytaj wkładkę koszalińską

czytaj wkładkę słupską                                                                                   

Tagi: 100-lecie Adwokatury, ORA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email