Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem od 18 lutego

14.02.2019

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem rozpocznie się 18 lutego. Do 24 lutego 2019 r. każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać bezpłatną poradę prawną w sądach, prokuraturach, komendach policji, siedzibach prawniczych samorządów zawodowych czy organizacji pozarządowych. Dyżury organizują także okręgowe rady adwokackie.

Porad w całym kraju w ramach Tygodnia będą udzielać m.in. adwokaci, aplikanci adwokaccy, radcowie prawni, prokuratorzy, asystenci sędziego, referendarze, psycholodzy oraz kuratorzy sądowi.

Szczegółowe informacje o miejscu i godzinach dyżurów będą dostępne za pośrednictwem stron internetowych instytucji biorących udział w „Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

Poniżej publikujemy plan dyżurów izb adwokackich:

Okręgowa Rada Adwokacka w Siedlcach organizuje punkt pomocy prawnej w siedzibie Izby przy ul. Berka Joselewicza 3 w Siedlcach, w którym osoby zainteresowane będą mogły uzyskać nieodpłatną pomoc w postaci fachowej porady prawnej udzielonej przez adwokatów i aplikantów od 18 do 24 lutego.

Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach organizuje dyżury  adwokatów i aplikantów adwokackich od 18  do 24 lutego w godzinach  12.00 – 15.00 w siedzibie Izby. Koordynatorem akcji jest apl. adw. Małgorzata Piekarska, członek Komisji Wizerunku przy ORA w Katowicach.

(zobacz plan dyżurów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej)

(zobacz plan dyzurów Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie)

(zobacz plan dyżurów Okręgowej Rady Adwokackiej w Koszalinie)

(zobacz plan dyżurów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie)

(zobacz plan dyżurów Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu)

(zobacz plan dyżurów Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie)

(zobacz plan dyżurów Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie)

(zobacz plan dyżurów Okręgowej Rady Adwokackiej w Wałbrzychu)

Tagi: tydzień pomocy prawnej

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email