Szkolenie zawodowe w izbie wrocławskiej - zaproszenie

09.09.2014

Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu oraz Komisja Doskonalenia Zawodowego przy ORA zapraszają na szkolenie 22 września. Wstęp wolny.

Z wykładem „Skutki prawne pod względem czasowym orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w stosunku do aktu prawnego uznanego za niekonstytucyjny” wystąpi prof. dr hab. Bogusław Banaszak.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 16:00 w dużej sali konferencyjnej w budynku ORA przy ul. Sądowej 4 we Wrocławiu (III p.).

Zapraszając do udziału w szkoleniu, ORA we Wrocławiu informuje, że obejmuje ono 3 godziny, co odpowiada liczbie 3 punktów szkoleniowych zgodnie z §17 Uchwały NRA nr 57/2011 z dnia 19 listopada 2011 roku ze zmianami wprowadzonymi uchwałą nr 70/2012 NRA z dnia 17 marca 2012 roku w sprawie regulaminu doskonalenia zawodowego adwokatów, którym nałożono na wszystkich adwokatów obowiązek udziału w doskonaleniach zawodowych.

Na konferencję zapraszają adw. Andrzej Grabiński, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu i adw. Jadwiga Banaszewska, przewodnicząca Komisji Doskonalenia Zawodowego.

 

Tagi: ORA, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email