Szkolenie zawodowe dla adwokatów i aplikantów

27.03.2014

Okręgowa Rada Adwokacka w Wałbrzychu zaprasza adwokatów i aplikantów adwokackich na szkolenie zawodowe, które odbędzie się 23-25 maja 2014 roku w Świeradowie Zdroju. W ramach szkolenia planowane są wykłady Wojciecha Kociubińskiego oraz Andrzeja Kota - sędziów Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, a także  Andrzeja Reczki, prokuratora Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu.

W szkoleniu mogą wziąć udział nie tylko adwokaci i aplikanci adwokaccy Izby Adwokackiej w Wałbrzychu, ale także chętni z izb adwokackich na terenie kraju. W ramach realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego adwokatów uczestnictwo w szkoleniu umożliwi otrzymanie 12 punktów.

Szkolenie zawodowe odbędzie się w hotelu Biały Kamień. Hotel zapewnia uczestnikom komfortowe warunki pobytu, korzystanie z strefy Wellness (basen z przeciwprądem, sauna parowa, sauna fińska, igloo lodowe, jacuzzi solankowe, tepidarium solankowe). W trakcie szkolenia planowana jest dyskoteka oraz wieczór grillowy.

Odpłatność za pobyt i udział w szkoleniu /1 osoby:

1. Adwokaci Izby Wałbrzyskiej w pokoju 2-osobowym - 400,00 zł

2. Aplikanci adwokaccy Izby Wałbrzyskiej w pokoju 2-osobowym - 300,00 zł

3. Adwokaci i Aplikanci adwokaccy z innych izb adwokackich w pokoju 2-osobowym - 800,00 zł

Prosimy o przysyłanie zgłoszenia łącznie z wpłatą do dnia 30.04.2014 roku.

Istnieje możliwość udziału adwokatów Izby Wałbrzyskiej w samym szkoleniu zawodowym z przerwą na kawę, po nadesłaniu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.04.2014 roku załączonego formularza. Termin wynika z ograniczonej liczby miejsc sali konferencyjnej.

Zobacz program szkolenia

Zobacz formularz zgłoszeniowy

 

Na szkolenie zapraszają adw. Marek Olejnik, przewodniczący Komisji Doskonalenia Zawodowego i kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich oraz adw. Wojciech Biegański, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Wałbrzychu

 

Tagi: ORA, zaproszenie, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email