Szkolenie w Karpaczu

07.10.2013

W dniach od 29 listopada do 1 grudnia br. w Karpaczu odbędzie się szkolenie zawodowe dla adwokatów i aplikantów adwokackich.

Szkolenia przeprowadzą adw. dr Agnieszka Zemke-Górecka, przewodnicząca Komisji Kształcenia Aplikantów Adwokackich przy NRA („Odpowiedzialność cywilnoprawna podmiotów leczniczych”), Wojciech Kociubiński, sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu („Adwokat w nowym modelu postępowania odwoławczego oraz wybrane zagadnienia postępowania dowodowego i proponowanych zmian w  prawie  materialnym”), oraz SSN dr Helena Ciepła („Podział majątku wspólnego i rozliczenie konkubinatu oraz postępowanie rozwodowe, władza rodzicielska i kontakty z dziećmi”).

Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi adwokatom otrzymanie 12 punktów w ramach realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego. Słuchacze i paneliści spotkają się w Karpaczu w hotelu Mercure Karpacz Resort.

Koszt pobytu oraz udział w szkoleniu wynosi 400 zł za każdego adwokata izby wałbrzyskiej. Aplikanci izby wałbrzyskiej (I roku, II roku i III roku) mogą uczestniczyć w wydarzeniu nieodpłatnie. Cena dla adwokatów i aplikantów z pozostałych izb wynosi 800 zł. Istnieje również możliwość udziału w samym szkoleniu zawodowym bez zakwaterowania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października br. na adres ksiegowosc.ora@gmail.com (szczegóły na załączonym formularzu).

Organizatorem szkolenia jest Okręgowa Rada Adwokacka w Wałbrzychu.

Czytaj:

zaproszenie

program

formularz zgłoszenia

 

Tagi: ORA, zaproszenie, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email