Serwis IDeA na Facebooku

05.11.2014

Serwis IDeA ma swój profil na Facebooku. Będą tam publikowane najnowsze informacje dotyczące Internetowego Szkolenia Adwokatury. Już teraz dostępny jest nieodpłatny wykład prof. dr. hab. Jacka Gołaczyńskiego. 


Adres profilu to http://facebook.com/ideaadw Administratorzy zachęcają do dzielenia się opiniami na temat serwisu IDeA.


Wykład prof. dr. hab. Jacka Gołaczyńskiego poświęcony jest zagadnieniom związanym z ostatnimi nowelizacjami przepisów procedury cywilnej w zakresie informatyzacji wymiaru sprawiedliwości. W szczególności przybliżone zostały regulacje prawne oraz praktyczne uwagi dotyczące sporządzania i późniejszej pracy z protokołem elektronicznym. Dodatkowo omówiono portale dostępowe sądów powszechnych, w tym Portal Informacyjny oraz Portal Orzeczeń. Poruszona w trakcie wykładu problematyka odnosi się także do Elektronicznego postępowania upominawczego, jako narzędzia w istotny sposób wspierającego pracę profesjonalnego pełnomocnika.


Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z tym nowym interesującym wykładem jak również pozostałymi wyprodukowanymi już wcześniej wykładami dostępnymi na platformie internetowej www.idea-adw.org.


W imieniu Rady Programowej IDeA

adwokaci: Andrzej Grabiński i Paweł Gieras

Tagi: ORA, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email