Obrońcy dla obrońcy – warszawscy adwokaci uhonorują Michała Pazdana

15.07.2016

Defensor z krwi i kości, obrońca o wielkim sercu do gry i ponadprzeciętnych umiejętnościach sportowych. Michał Pazdan zostanie uhonorowany przez warszawskich adwokatów za skuteczną obronę polskiej bramki na EURO 2016 we Francji. Co łączy adwokata w sądzie z obrońcą na boisku? Obydwaj bronią. Skutecznie i do końca. Pierwszy Klienta. Drugi bramki.

W najbliższy poniedziałek, tj. 18 lipca br. o godzinie 12.30 w Sky Box-ie na stadionie Legii Warszawa z inicjatywy Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Grzegorza Majewskiego odbędzie się uroczyste wręczenie wyjątkowej statuetki dla Michała Pazdana – piłkarza Legii Warszawa i reprezentanta Polski w piłce nożnej. Statuetka została ufundowana przez Komisję Kultury Sportu i Turystki oraz Komisję Wizerunku i Komunikacji przy ORA w Warszawie.

Wręczeniu statuetki będzie towarzyszyć laudacja na cześć Michała Pazdana, którą wygłosi Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska.

Wręczenie statuetki poprzedzi krótkie spotkanie prasowe. Wezmą w nim udział: Michał Pazdan – bohater wydarzenia, Michał Żewłakow – były obrońca reprezentacji Polski w piłce nożnej, obecnie Dyrektor Sportowy Legii Warszawa, adw. Grzegorz Majewski, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz adw. Tadeusz Wolfowicz – wybitny warszawski obrońca sądowy, wierny kibic Legii Warszawa, który od 1967 roku nie opuścił żadnego jej meczu w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem konferencja@ora-warszawa.com.pl. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na stadion przez bramę W4.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Pokój Adwokacki.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email