adwokatura polskaZ ŻYCIA ORAZOBACZ WSZYSTKIE
04/08/2017

Nowi adwokaci Izby Adwokackiej w Zielonej Górze

W auli Rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się w dniu 28 lipca 2017 r. uroczyste ślubowanie 24 nowych członków lubuskiej palestry.

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Krzysztof S. Szymański, przy wypełnionej do ostatniego miejsca sali, przywitał młodych adwokatów, ich bliskich, patronów, wykładowców oraz pozostałych uczestników uroczystości. Następnie wygłosił okolicznościowe przemówienie zakończone  życzeniami pomyślności w pracy zawodowej i życiu osobistym.

W imieniu ślubujących  adwokatów  głos zabrała adw. Aleksandra Walicka–Kotlarska. Podziękowania za wsparcie w czasie aplikacji, skierowała do rodzin aplikantów, do patronów  i wykładowców oraz do przedstawicieli samorządu adwokackiego.

Przedstawiciel aplikantów młodszych roczników – apl. adw. Łukasz Rostankowski złożył gratulacje starszym koleżankom i kolegom, życząc pomyślności i sukcesów w samodzielnej i odpowiedzialnej praktyce adwokackiej.

Następnie wystąpił kierownik szkolenia - adw. Lech Kochaniak, który po złożeniu młodym adwokatom gratulacji oraz życzeń wręczył nagrody tym spośród nich, którzy uzyskali najlepsze wyniki na egzaminie adwokackim.

Z pierwszą lokatą egzamin zdała starościna roku adw. Aleksandra Walicka–Kotlarska.

Ponadto wyróżniono:

- adw. Weronikę Kupnicką,

- adw.  Patrycję Lipińską – Sołtysiak,

- adw. Kacpra Paździerskiego,

- adw. Przemysława Rutkowskiego,

- adw. Szymona Sadulskiego.

Uroczystość ślubowania, będącą wyjątkową chwilą dla wszystkich obecnych, poprowadził jak zwykle perfekcyjnie sekretarz ORA adw. Robert Kornalewicz. W części artystycznej z przyjemnością wysłuchano koncertu zielonogórskiego kwartetu smyczkowego Quadro, pod dyrekcją Leszka Kucharuka.

Po koncercie, w radosnej atmosferze przy lampce szampana, młodzi adwokaci przyjmowali osobiste gratulacje i życzenia pozując chętnie do pamiątkowych fotografii.

Adw. Lech Kochaniak

Tagi: ORA, ślubowanie


KALENDARIUM

Październik 2017
PON WT ŚR CZW PT SOB NIE
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


FACEBOOK


MULTIMEDIA

Kongres Prawników Polskich 20 maja 2017 r. w Katowicach

file-paryz-600x450-20734.jpg

POLECANE STRONY

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat

© 2017 Naczelna Rada Adwokacka
strony internetowe warszawa
Array
(
    [htaccess] => 
)