Karnawałowe zabawy w izbie białostockiej

17.01.2013

12 stycznia 2013 roku odbyła się organizowana, jak co roku przez Komisję Kultury i Rekreacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Białymstoku, zabawa choinkowa połączona z kuligiem i ogniskiem dla adwokatów i aplikantów adwokackich i ich rodzin.

W tym roku gościliśmy w Majątku Howieny w Pomigaczach niedaleko Białegostoku. W pięknych plenerach gospodarstwa agroturystycznego, na 7-hektarowej polanie, uczestnicy mieli możliwość zobaczyć oswojone daniele, lamy, kucyki, osły i króliki. Uzupełnieniem staropolskiego klimatu dodającemu mu sielskości są zachowane w doskonałym stanie ponad stuletnie budynki.

Pogoda dopisała i zima nie zawiodła. Kilkunastocentymetrowa warstwa śniegu pozwoliła uczestnikom biesiadującym wcześniej przy ognisku ruszyć na kulig. Zimowa sanna wiodła przez urokliwe zakątki, wśród lasów otuliny Narwiańskiego Parku Narodowego, gdzie roztaczały się przepiękne widoki wywołujące niepowtarzalne wrażenia. Jazda zaprzęgiem konnym sprawiła dużo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Następnie w Dworku Myśliwskim odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci, prowadzona przez śnieżynki. Imprezę uwieńczyła wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami.

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i świetna zabawa zapoczątkowała karnawałowy kalendarz wydarzeń integracyjnych izby białostockiej.

 adw. Jowita Natalia Grochowska

adw. Ewa Szkiłądź

Tagi: ORA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email