Jubileuszowa Gala w Opolu

20.03.2018

17 marca 2018r. w Teatrze Ekostudio w Opolu, w ramach obchodów 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej i 65-lecia Izby Adwokackiej w Opolu odbyła się uroczysta gala teatralna podczas której uhonorowani zostali adwokaci szczególnie zasłużeni dla Naszej Izby.

Dziekan – adw. Marian Jagielski wygłosił wzruszającą przemowę na temat udziału adwokatów w walce o wolną i niepodległa Polskę, o ochronę praw i wolności obywatelskich począwszy od 1918 roku, po czym wraz z wicedziekanami – adw. Cezarym Goryszewskim i adw. Łukaszem Wójcikiem wręczyli odznaczonym adwokatom pamiątkowe dyplomy i medale wybite z okazji jubileuszu 65‑lecia istnienia Izby Adwokackiej w Opolu.

Dodatkową atrakcją tego wyjątkowego wieczoru był spektakl teatralny pt. „Morderczy pokój” wg Rona Clarka i Sama Bobricka, w reżyserii Andrzeja Czernika, który dostarczył gościom wiele okazji do uśmiechu. W ten wieczór już po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Ekostudio w Opolu, w ramach rozpoczętego jesienią 2017r. cyklu spotkań ze sztuką teatralną.

Adwokat Irena Malinowska

Tagi: 100-lecie Adwokatury, jubileusz, ORA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email