Zaproszenie na spotkanie z red. Dorotą Warakomską

23.01.2015

Zespoł ds Kobiet przy NRA zaprasza na spotkanie z red. Dorotą Warakomską, dziennikarką telewizyjną, autorką książek oraz prezes stowarzyszenia Kongresu Kobiet, które odbędzie się 27 lutego 2015 r. o godz.17.00 w siedzibie NRA.Tematem spotkania będzie rozmowa o projekcie "Superwomen na rynku pracy". 

"Superwomen na rynku pracy" to cykl konferencji – dyskusji połączonych z warsztatami - organizowanych przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet i PKPP Lewiatan w partnerstwie z Uczelnią Łazarskiego. Głównym, ale nie jedynym tematem przewijającym się na warsztatach i na sesji panelowej jest umiejętność godzenia przez kobiety życia osobistego z zawodowym.

Dorota Warakomska jest promotorką działań na rzecz odpowiedzialnego biznesu i równych szans.

Prezes zarządu Stowarzyszenia Kongres Kobiet, rzecznik prasowy Ruchu Społecznego Kongres Kobiet i Gabinetu Cieni Kongresu Kobiet.Jest też prezesem zarządu Polish Professional Women Network oraz członkiem zarządu i współtwórczynią nowego stowarzyszenia dziennikarskiego „Towarzystwo Dziennikarskie”. Była prezenterką programów informacyjnych – Wiadomości i Panoramy, pełniła funkcję kierownika zespołów dziennikarskich tych programów, w latach 1997-2001 była korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych. W latach 2004-2006 była zastępcą dyrektora TVP1. Za pracę dziennikarską została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.  Jest również laureatką Honorowego Medalu Europejskiego (UKIE) za promowanie idei europejskich.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, nie tylko panie.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email