Rozpoczynamy obchody 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej

12.01.2018

Podczas tradycyjnego spotkania noworocznego Naczelnej Rady Adwokackiej, 12 stycznia 2018 r., rozpoczynają się oficjalne obchody 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej. Informacje o wszystkich wydarzeniach oraz przypominanie sylwetek zasłużonych adwokatów i historii samorządu adwokackiego mogą Państwo śledzić na stronie adwokatura.pl w górnej zakładce 100-lecie Adwokatury.  

Pierwszym lokalnym wydarzeniem jest uczczenie 20 stycznia powrotu Bydgoszczy do macierzy i przypomnienie postaci adw. Jana Maciaszka, który był pierwszym prezydentem tego miasta.

Z okazji jubileuszu Okręgowe Rady Adwokackie zorganizują konkursy plastyczne dla dzieci, spektakle teatralne i muzyczne, mecze charytatywne i wystawy. Naczelna Rada Adwokacka przygotuje m.in. konkurs na esej dla uczniów szkół ponadpodstawowych, konferencję dla studentów oraz wystawę w Muzeum II Wojny Światowej. Zwieńczeniem wydarzeń rocznicowych będzie Gala na Zamku Królewskim w Warszawie, która odbędzie się 23 listopada 2018 r.

Zachęcamy do pobierania oficjalnego logo 100-lecia z zakładki i wykorzystywania go do tworzenia stopek w poczcie elektronicznej, materiałów informacyjnych, lub wykorzystywania na stronach internetowych kancelarii. 

(przejdź do zakładki 100-lecia

Tagi: stulecie, 100-lecie, jubileusz, Adwokatura

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email