Poznaj swoje prawa za złotówkę

30.06.2014

"Poznaj swoje prawa" to nazwa akcji, którą cyklicznie prowadzić będą Adwokatura Polska i Dziennik Gazeta Prawna.  Jej celem jest upowszechnienie korzystania z usług adwokackich przez Polaków. 11  i 14 lipca, za symboliczną złotówkę, adwokaci udzielać będą porad. Aby wziąć aktywny udział w akcji, adwokat powinien zalogować się na swoje indywidualne konto w serwisie www.adwokatura.mobi.

Akcja w kolejnych edycjach będzie tematyczna:  dotycząca np.usług dotyczących wypadków drogowych, spadków czy windykacji należności dla firm.

Akcja ma przybliżyć dostępność usług adwokackich w połączeniu z posiadaną przez nasze środowisko aplikacją mobilną ADWOKAT Mobilny System Pomocy Prawnej, a przede wszystkim upowszechnić korzystanie z usług adwokackich przez Polaków.

Warte podkreślenia jest, iż uczestniczący adwokat ma jedynie udzielić porady ustnej, bez obowiązku wydawania opinii prawnej, czy też poprowadzenia sprawy. Owa symboliczna złotówka brutto jest niezbędna z uwagi na przepisy podatkowe. Dlatego też adwokaci udzielający porad proszeni są o wystawienie klientowi stosownego dokumentu księgowego.

Dziennik Gazeta Prawna, na początku lipca i przed każdą następną edycją akcji rozpocznie szeroko zakrojoną kampanię promocyjno-marketingową, w tym również samej Adwokatury Polskiej.

Adwokat może wziąć aktywny udział w akcji, logując się na swoje indywidualne konto w serwisie www.adwokatura.mobi  i tam w kategorii "Dla Ciebie" oraz "Dla Firmy" powinien zaznaczyć kategorię "Poznaj swoje prawa" (dokonać tego trzeba dla każdej lokalizacji).

Organizatorzy uznają, że adwokat, który zaznaczy kategorię "Poznaj swoje prawa" zapoznał się z treścią regulaminu akcji i wyraża zgodę na świadczenie usług w opisany w nim sposób.

By otrzymać login i hasło, należy napisać prośbę na email: kontakt@adwokatura.mobi

Na wszelkie pytania techniczne (jak się zalogować, jak zaznaczyć kategorię Poznaj swoje prawa) odpowie adw. Grzegorz Prigan kontakt: kontakt@adwokatura.mobi ; tel. 602 4660 800

adw. Roman Kusz, przewodniczący Komisji ds. Wizerunku i Ochrony Prawnej 

Zobacz regulamin

Poznaj swoje prawa - plakat

 

Tagi: pomoc

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email