Nowa strona Centrum Mediacyjnego przy NRA

19.09.2013

Ruszyła oficjalna strona Centrum Mediacyjnego przy NRA. Znaleźć na niej można m.in. listę certyfikowanych mediatorów, a także zgłosić wniosek o przeprowadzenie mediacji.

Pod adresem: centrummediacji.nra.pl dowiemy się czym jest mediacja i na czym polega praca Centrum Mediacji przy NRA. Strona umożliwia pobieranie dokumentów istotnych zarówno dla mediatorów jak i osób zainteresowanych udziałem w mediacji.

- Platforma Centrum Mediacyjnego jest produktem innowacyjnym na rynku. Przede wszystkim stworzyliśmy wygodną metodę złożenia wniosku o mediację. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i złożyć opłatę rejestracyjną, a niebawem skontaktuje się z wnioskodawcą pracownik Centrum w celu ustalenia szczegółów. Między innymi formy mediacji. Istnieje bowiem możliwość, aby proces ten był prowadzony w formie elektronicznej (tzw. e-mediacje) lub tradycyjnej. Jest to bardzo prosty, szybki, bez zbędnych formalności sposób na rozstrzygnięcie sporu bez angażowania w sprawę sądów powszechnych – tłumaczy adw. Katarzyna Przyłuska-Ciszewska, prezes Centrum Mediacyjnego przy NRA.

Przypomnijmy, że już w październiku odbędą się kolejne szkolenia Centrum Mediacyjnego, po których kolejnych kilkudziesięciu adwokatów otrzyma certyfikat mediatora.

 

 

 

 

 

Tagi: mediacje

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email