Kronika Prac Naczelnej Rady Adwokackiej

08.02.2013

Przedstawiamy skrót wydarzeń z udziałem Adwokatury.

31 stycznia 2013 r., adw. Andrzej Zwara, prezes NRA, uczestniczył w uroczystości wręczenia nagród w konkursie „Kryształowe serce radcy prawnego”, zorganizowanym przez Krajową Radę Radców Prawnych. Natomiast w sobotę 2 lutego, prezes NRA uczestniczył w balu adwokackim izby pomorskiej.

5 lutego br., po posiedzeniu Prezydium NRA, prezes Andrzej Zwara udał się do Trybunału Konstytucyjnego, gdzie wysłuchał wykładu prof. Jerzego Hausnera pt. „Kurs na innowację. Jak wyprowadzić Polskę z rozwojowego dryfu?”.

Adw. Małgorzata Gruszecka, członek Prezydium NRA, uczestniczyła w debacie pt. „Deregulacja zawodów prawniczych a spory wokół modelu prawnika w Rzeczpospolitej Polskiej”. Spotkanie odbyło się 25 stycznia 2013 r. na Uniwersytecie Wrocławskim. W dyskusji udział wzięli przedstawiciele środowisk akademickich, ministerstwa sprawiedliwości, oraz samorządów zawodów zaufania publicznego.

2 lutego, na stoku narciarskim Telegraf w Kielcach, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w slalomie gigancie o Puchar Dziekana ORA w Kielcach. Prezydium NRA reprezentowała adw. Ewa Krasowska, rzecznik dyscyplinarny.

Tagi: NRA, kronika

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email