Kronika Naczelnej Rady Adwokackiej

21.07.2017

Przedstawiamy skrót wydarzeń z udziałem Naczelnej Rady Adwokackiej. 

14 lipca, adw. Anisa Gnacikowska, zastępca sekretarza NRA, wzięła udział w spotkaniu z Draginią Nadażdin, dyrektorką polskiego oddziału Amnesty International w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej. Spotkanie zorganizował Zespół ds Kobiet przy NRA. (czytaj więcej)

17 lipca, adw. Jacek Trela, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, wziął udział w Sejmie w wysłuchaniu publicznym dotyczącym poselskiego projektu ustawy o Sądzie Najwyższym (czytaj więcej). 

18 lipca, odbyło się nadzwyczajne posiedzenie plenarne Naczelnej Rady Adwokackiej, w całości poświęcone kwestiom związanym z projektem ustawy o Sądzie Najwyższym, a także z uchwalonymi już zmianami w Krajowej Radzie Sądownictwa i w ustawie o ustroju sądów powszechnych. NRA przyjęła uchwałe w sprawie zmian w wymiarze sprawiedliwości (czytaj uchwałę)

18-21 lipca, adw. Jacek Trela, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, udzielił wywiadów na temat zmian w ustawach o sądownictwie dla: "Rzeczpospolitej", "Superstacji", "Tok FM", "Polsat News", "Rzeczpospolita TV".  

Tagi: kronika, NRA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email