Komisja ds. Informatyzacji zachęca do skorzystania z funkcji "Find a lawyer"

17.07.2014

Komisja ds. Informatyzacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zachęca adwokatów do uzupełnienia swoich profili, by mogli skorzystać z funkcji „Find a lawyer”, dostępnej w europejskim portalu „European e-Justice”. Umożliwia ona łatwe wyszukiwanie prawników w całej Unii Europejskiej. W tej sprawie został rozesłany mail w imieniu przewodniczącego Komisji ds. Informatyzacji, adw. Tomasza Korczyńskiego. 

W związku z pracami Naczelnej Rady Adwokackiej, mającymi na celu integrację Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich z funkcją „Find a lawyer” dostępną w europejskim portalu „European e-Justice”, która umożliwia łatwe wyszukiwanie prawników w całej UE, opracowaną przez Komisję Europejską we współpracy z krajowymi samorządami prawniczymi, Komisja ds. Informatyzacji prosi adwokatów o uzupełnienie danych swojego profilu, niezbędnych do wyszukiwania na w/w portalu.

W tym celu na stronie Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich została stworzona specjalna ankieta.

Ankieta jest dostępna na dwa sposoby: z poziomu strony głównej aplikacji pod adresem: http://rejestradwokatow.pl/KRAIAA , drugi sposób to przejście do ankiety przez link, który został wysłany na adres e-mail adwokata.

Pod adresem http://rejestradwokatow.pl/Kraiaa/Content/Docs/FanFalForm.pdf znajduje się instrukcja, która ułatwi wypełnianie ankiety.

adw. Tomasz Korczyński, przewodniczący Komisji ds. Informatyzacji przy NRA

Tagi: NRA, europejskie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email