100 lat Adwokatury

POMOC FRANKOWICZOM

W ramach akcji "Pomoc frankowiczom", porad prawnych udzielać będzie ponad 600 adwokatów z całej Polski, którzy zgłosili się do udziału w tym przedsięwzięciu. Pomoc udzielana będzie osobom, które posiadają kredyty indeksowane lub denominowane do waluty obcej. Akcja kierowana jest szczególnie do osób, które zaciągnęły kredyt w latach 2007-2008, z uwagi na zbliżający się okres przedawnienia roszczeń. 

Pomoc nie jest bezpłatna - za poprowadzenie sprawy klient zapłaci według stawki konkretnego adwokata, do którego zgłosi się kredytobiorca. 

Aby znaleźć swoje miasto wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Nazwisko

Imię

Email

Miasto

Adres

Telefon

Anczewska

Ewa

e.anczewska@kancelariaea.pl

Wrocław

Rybacka 7/205

722-008-979

Bagłajewski

Ziemowit

kancelaria@mssb.pl

Warszawa

Górskiego 6/60

502-450-523

Banaszczyk

Zbigniew

z.banaszczyk@banaszczyk.co

Warszawa

Sienna 83/202

604-069-848

Bartosiak

Jakub

jakub@michrowskibartosiak.pl

Warszawa

Aleja Róż 6/13

693-057-978

Bąk

Marcin

m.bak@pd-kancelaria.pl

Warszawa

Świętokrzyska 18/

228-299-025

Bialik

Przemysław

przemyslawbialik1@gmail.com

Warszawa

Jasnodworska 6/10

602-326-630

Bielecki

Anna

kancelaria@karniol.pl

Warszawa

Górskiego 4/35

222-906-131

Bień

Joanna

joasia.bien@gmail.com

Warszawa

Bema 87/116

782-222-010

Biernat

Dawid

d.biernat@warecka.pl

Warszawa

Warecka 5/7

228-287-642

Bogucka

Elżbieta

e.bogucka@blckancelaria.pl

Warszawa

Niemcewicza 26/100

502-452-898

Bomerski

Damian

kancelaria@bomerski.pl

Wrocław

Włodkowica 4/

713-075-295

Borowiec

Tomasz

adwokat@tomaszborowiec.pl

Warszawa

Wita Stwosza 20A/3

662-139-709

Bratko

Kamil

k.bartko@temida.pl

Warszawa

Smulikowskiego 11/8

512-324-096

Budnik

Krzysztof

krzysztof.budnik@kbpp.pl

Wrocław

Kościuszki 14/

600-961-615

Budzewski

Wiktor

kancelaria@kbiw.pl

Warszawa

Piękna 24/26A

222-515-800

Bulesowski

Michał

mbulesowski@kb-adwokaci.pl

Wieruszów

Warszawska 42/

504-183-922

Bulesowski

Michał

mbulesowski@kb-adwokaci.pl

Wieruszów

Warszawska 42/

504 183 922

Cejnerewska

Ewelina

kancelaria@adwokatcejnerewska.pl

Wrocław

Czysta 7/3

721-212-079

Chmura

Andrzej

chmuralex@gmail.com

Warszawa

Aleja Solidarności 119/125/67

500-830-026

Chmurski

Łukasz

kancelaria@chmurski.com.pl

Warszawa

Jana Dantyszka 20/31

694-434-594

Cichocki

Artur

artur.cichocki@adwokatura.pl

Warszawa

Krakowskie Przedmieście 79/215

793-015-155

Ciechowicz

Ernest

kancelaria@kancelariacs.pl

Warszawa

Kopernika 30/507

518-085-411

Cyris

Łukasz

lukasz.cyris@gmail.com

Wrocław

Energetyczna 8/7

664-462-569

Czabański

Jacek

biuro@kancelariaczabanski.pl

Warszawa

Wierzbowa 9/11

690-835-405

Czeszejko-Sochacki

Krzysztof

biuro@czeszejko.pl  

Warszawa

Nowogrodzka 62C/47

224-065-500

Czeszejko-Sochacki

Krzysztof

biuro@czeszejko.pl  

Warszawa

Nowogrodzka 62C/47

224-065-500

Czupajło

Bartosz

b.czupajlo@ccka.pl

Warszawa

Ogrodowa 37/20

885-110-606

Dawidowicz

Bartosz

kancelaria@dawidowicz.pl

Wrocław

Plac Muzealny 8/3

514-768-077

Dittmajer-Sklepowicz

Izabela

i.sklepowicz@dittmajer.pl

Warszawa

Sienna 75/

661-373-337

Dobkowska

Joanna

kancelaria@joannadobkowska.pl

Warszawa

Inowrocławska 39/

604-418-841

Erdmann

Dorota

adwokat.erdmann@wp.pl

Wrocław

Jana Długosza 2 do 6/

506-331-655

Figaszewska

Katarzyna

kontakt@effectus-adwokaci.pl

Wrocław

Zachodnia 20/2

Foremniak-Szadura

Beata

kontakt@effectus-adwokaci.pl

Wrocław

Zachodnia 20/2

Frydulska

Monika

kancelariafrydulska@gmail.com

Warszawa

Wiatraczna 15/5

608-019-016

Gabrysiak

Katarzyna

biuro@kancelaria.info

Wrocław

Krawiecka 3/4

662-101-310

Gawlas

Mateusz

mateusz.gawlas@adwokatura.pl

Warszawa

Jana Olbrachta 112/74

510-549-549

Gliwa

Małgorzata

gliwa@mp.pl

Wrocław

Inowrocławska 17/5

609-060-476

Gorzkiewicz

Daria

d.gorzkiewicz@gbadwokaci.pl

Warszawa

Rolna 195/

223-977-373

Grochowski

Krzysztof

grochowski@gz.legal

Wrocław

Świebodzka 6/6

713-411-233

Groński

Marcin

m.gronski@lexbridge.pl

Wrocław

Zaolziańska 4/

602-197-535

Gużewska

Eliza

eliza.guzewska@adwokatura.pl

Warszawa

Marszałkowska 24/26/2

609-411-127

Gwizdała

Wioletta

wioletta.gwizdala@sgp.pl

Warszawa

Gagarina 26/6

22 246 08 00

Horończyk

Rafał

rafal.horonczyk@kancelaria-rh.pl

Wrocław

Powstańców Śląskich 58/34

604-309-198

Jabłoński

Jakub

jakub.jablonski@jablonski-legal.pl

Warszawa

Aleja Jana Pawła II 80/C10

605-077-030

Jaczewski

Paweł

jaczewski@kancelariaadwokacka.name

Warszawa

Bukowiecka 10/1

692-111-592

Jamróz

Magdalena

magdalena.jamroz@djkp.pl

Wrocław

B. Pretficza 21/B3

511-813-803

Janas

Jarosław

jaroslaw.janas@gmail.com

Wrocław

Kościuszki 29/

669-052-888

Janus

Paweł

p.janus@kancelariajns.pl

Warszawa

Wronia 45/175

601-823-557

Jusypenko

Michał

kancelaria@jusypenko.pl

Wrocław

T. Kościuszki 33/7, II pię

71 343 01 85

Kaczmarek-Templin

Berenika

kancelaria@adwokat-wroclaw.org

Wrocław

Legnicka 17/6

600-953-020

Kaczorowski

Tomasz

kaczorowski@jkpadwokaci.pl

Wrocław

Świętego Antoniego 15/

717-806-374

Kapko

Jaśmina

adwokat.kapko@wp.pl

Wrocław

Grabiszyńska 21/3

600-226-985

Karniol

Joanna

kancelaria@karniol.pl

Warszawa

Górskiego 4/35

222-906-131

Kęs

Mirosław

miroslaw.kes@gmail.com

Wrocław

Energetyczna 8/7

886-867-510

Kęs

Julia

juliakes.kancelaria@gmail.com

Wrocław

Stanisława Leszczyńskiego 4/

889-471-071

Kisiel

Justyna

justyna.kisiel@interia.pl

Warszawa

Pańska 98/72

506-597-871

Klimowicz

Maria

kancelaria.klimowicz@gmail.com

Wrocław

Bzowa 38/1

512-562-155

Komarnicki-Drużbycz

Jan

sekretriat@komarnickimachajski.pl

Wrocław

Energetyczna 8/7

608-533-960

Kopij

Marzena

m.kopij@kz-prawnicy.pl

Wrocław

Tęczowa 80/2B

606-532-583

Kordas-Tarcholik

Dominika

dominika.kordas@grupaadwokacka.com

Warszawa

al. Solidarności 119/125/67

501-691-621

Korzeniewska-Zielińska

Joanna

joanna.m.korzeniewska@wp.pl

Warszawa

Zawojska 42/

501-247-874

Kosiński

Hubert

kancelaria@hubertkosinski.pl

Warszawa

Marszałkowska 111/

605-073-986

Kostka

Marcin

adwokat.kostka@gmail.com

Wrocław

Stanisława Leszczyńskiego 4/3

602-684-841

Kowalski

Szymon

szymon.kowalski@adwokatura.pl

Warszawa

Ogrodowa 37/55

501-141-610

Kozyra

Zbigniew

adwokat.kozyra@gmail.com

Warszawa

Zbocze 4/3

602-605-447

Krzemień

Milana

m.krzemien@wkadwokaci.pl

Warszawa

Bukowińska 24A/114

501-664-067

Krześ

Sławomir

kancelariaelo@gmail.com

Wrocław

Międzygórska 2/3

603-999-810

Krzyżanowski

Bartosz

adwokat@bartoszkrzyzanowski.pl

Wolsztyn

Słodowa 1/

693-566-021

Kupisz

Dominika

dominika.kupisz@adwokatura.pl

Warszawa

Rondo ONZ 1/

502-714-144

Kurek

Tomasz

biuro@kurekmichera.com

Warszawa

Podwale 17/3

222-063-900

Lipka

Wojciech

lipka.wojciech@wp.pl

Warszawa

Grenadierów 12/2

500-175-857

Lis

Violetta

violetta.lis@ska.pl

Wrocław

Sądowa 4/

508-241-320

Lisowska

Sylwia

kancelaria.lisowska@ gmail.com

Warszawa

Jarzębskiego 4/65

501-222-455

Lotz

Dariusz

dariusz.lotz@lotzpartners.com

Wrocław

Walońska 7/67

502-206-428

Lubczyńska

Alina

novella@onet.pl

Wrocław

Sądowa 4/

Lubczyńska

Alina

novella@onet.pl

Wrocław

Sądowa 4/20

07 134 71 33

Lubczyńska

Alina

novella@onet.pl

Wrocław

Sądowa 4/20

07 134 71 33

Lustyk

Tomasz

tomasz.lustyk@gmail.com

Warszawa

Aleja Jana Pawła II 66/107

601-163-410

Łazęcki 

Mariusz

mariusz.lazecki@onet.eu

Warszawa

Polna 50/

Łokucijewska

Magdalena

biuro@lokucijewska.pl

Warszawa

Aleja Solidarności 155/12

507-122-219

Łuczak

Krystian

kryst_555@poczta.fm

Wrocław

Zielińskiego 2/6

697-917-617

Majkowycz

Tomasz

kancelaria@mkp-legal.pl

Warszawa

I Praskiego Pułku 38/

692-479-841

Marciniak

Tomasz

kontakt@adwokatmarciniak.pl

Wrocław

Powstańców Śląskich 5/212

717-800-148

Marzec

Judyta

kancelaria@judytamarzec.pl

Warszawa

Ogrodowa 9/33

693-339-655

Materna

Małgorzata

malgorzata.materna@kancelaria-materna.com

Warszawa

Marszałkowska 55/73/71

511-872-256

Mazerant

Małgorzata

kancelaria@mazerant.pl

Wrocław

Piłsudskiego 32/4

791-490-022

Mazur

Marcin

marcin.mazur@adwokatura.pl

Warszawa

Krucza 46/75

600-984-692

Mędraś

Wojciech

kancelaria@wmedras.pl

Wrocław

Świdnicka 12/16

609-656-156

Michera

Franciszek

biuro@kurekmichera.com

Warszawa

Trakt Lubelski 190/

228-721-552

Mikołajczyk

Piotr

kancelaria@iudico.pl

Warszawa

Tadeusza Czackiego 3/5/405

663-855-502

Mikołajczyk

Łukasz

kancelaria@iudico.pl

Warszawa

Tadeusza Czackiego 3/5/405

223-361-209

Mikołajonek

Jacek

jacek.mikolajonek@kancelariamch.pl

Warszawa

Aleja Róż 6/

606-237-219

Milewska

Daria

kancelaria@karniol.pl

Warszawa

Górskiego 4/35

222-906-131

Niemiec

Mateusz

kamn.wroclaw@interia.pl

Wrocław

Murarska 10/7

698-933-151

Niemiec

Mateusz

kamn.wroclaw@interia.pl

Wrocław

Rybacka 7/403

698-933-151

Nogal

Andrzej

anogal@poczta.onet.pl

Warszawa

Wolbramska 37/

603-291-102

Nowakowski

Leszek

kancelaria@adwokatnowakowski.pl

Warszawa

Aleja Solidarności 119/125/67

508-398-807

Nowicka-Osuch

Anna

anna.nowicka.osuch@adwokatura.pl

Warszawa

Obywatelska 1/27

696-610-181

Ochej

Małgorzata

adwokat.ochej@gmail.com

Wrocław

Sądowa 4/31

608-328-290

Ofiara

Robert

kancelaria@robertofiara.pl

Warszawa

Aleje Jerozolimskie 47/2

531-200-380

Ogonowski

Bartłomiej

bartlomiej.ogonowski@lotzpartners.com

Wrocław

Walońska 7/67

668-894-633

Olczyk

Krzysztof

olczyk@adwokatwarszawa.eu

Warszawa

Włodarzewska 12/

Olejnik

Rafał

frankowicze@dowlegal.pl

Warszawa

Wspólna 50A/22

221-263-332

Orłowski

Piotr

piotr_otlowski@o2.pl

Warszawa

Belgijska 11/1a

699-200-051

Pankiewicz

Olgierd

kancelaria@olgierdpankiewicz.pl 

Wrocław

Ostrowskiego 9/

693-722-999

Paxford

Beata

bpaxford@yahoo.fr

Warszawa

Gwiaździsta 29/17

887-819-111

Peżyńska

Dominika

d.pezynska@is-kancelaria.pl

Warszawa

Nowogrodzka 25/39

Peżyńska

Dominika

d.pezynska@is-kancelaria.pl

Warszawa

Nowogrodzka 25/39

224-164-222

Pękala

Karol

kpekala@outlook.com

Warszawa

Świętojerska 16/25

606-395-606

Pękala

Karol

kpekala@outlook.com

Warszawa

Świętojerska 16/25

606-395-606

Pieczyńska

Antonina

pieczlawoffice@wp.pl

Warszawa

Mokotowska 61/

602-228-384

Pieczyńska

Antonina

pieczlawoffice@wp.pl

Warszawa

Mokotowska 61/14

602-228-384

Pinkas

Michał

michal.pinkas@jablonski-legal.pl

Warszawa

Polna 50/115

668-845-649

Pinkas

Michał

kancelaria@adwokatjuszczak.pl

Warszawa

Polna 50/115

226-583-560

Polus

Paulina

paulinapolus@wp.pl

Wrocław

Kruszwicka 26/28

502-620-008

Poszytek

Paulina

adwokat@kancelariaposzytek.pl

Wrocław

Dubois 7/4

603-998-091

Puchacz

Adam

puchacz@jkpadwokaci.pl

Wrocław

Św. Antoniego 15/

607-710-931

Repucho

Tomasz

kancelaria@repucho.pl

Wrocław

Piłsudskiego 32/4

501-639-701

Rogowski

Paweł

info@warsaw.legal

Warszawa

Boya-Żeleńskiego 4/23

664-764-185

Roman

Grzegorz

adwokat.grzegorz.roman@gmail.com

Warszawa

Hanki Czaki 2/94

501-925-335

Rzepka

Ksenia

ksenia.rzepka@adwokatura.pl

Warszawa

Sybilli 11/15

608-310-312

Sandomierska

Alicja

a.sandomierska@asandomierska.pl

Wrocław

Tęczowa 80/2b

693-515-595

Sawicki

Wojciech

franki@mazuriwspolnicy.pl

Warszawa

Aleja Róż 12/6

225-210-700

Seweryn

Natalia

n.seweryn@js-kancelaria.pl

Warszawa

Rydygiera 15a/102

663 780 303

Sidorowski

Jakub

jakub.sidorowski@gmail.com

Warszawa

Białołęcka 269P/

511-418-929

Sikora

Michał

michal.sikora@ps-legal.pl

Wrocław

Ofiar Oświęcimskich 17/

509-105-784

Sikora

Michał

michal.sikora@ps-legal.pl

Wrocław

Ofiar Oświęcimskich 17 p. II/

509-105-784

Skibniewski

Adam

sekretariat@lbw.pl

Warszawa

Wiktorska 8/3

226-274-176

Skorupka

Michał

michal.skorupka@kbpp.pl

Wrocław

Kościuszki 14/

600-234-465

Sobolewska-Sarek

Ewelina

ewelina.sobolewska@gazeta.pl 

Warszawa

Filtrowa 67/69

507-473-078

Sosiński

Arkadiusz

sosinski@ksadwokaci.pl

Wrocław

Włodkowica 10/8

691-222-727

Spieler

Monika

monika.spieler@adwokatura.pl

Warszawa

Ogrodowa 1A/6

502-532-087

Staniuk

Magdalena

magda.staniuk@gmail.com

Warszawa

Pory 58/11

695-632-277

Strzelczyk

Konrad

konrad.strzelczyk@adwokatura.pl

Warszawa

Wilcza 31/1a

504-601-085

Strzeszyński

Marcin

kancelaria@strzeszynski.pl

Wrocław

Podwale 1/99

512-376-261

Studziński

Witold

wroclaw@studzinski.com.pl

Wrocław

Zielińskiego 51/1a

717-569-873

Susło

Karolina

info@kjslegal.pl

Wrocław

Wita Stwosza 16/

784-388-677

Syska-Mazur

Barbara

syska.mazur@gmail.com

Wrocław

Saperów 11/1

609-066-633

Szarszewska

Jadwiga

j.szarszewska@ententa.com.pl

Wrocław

Łódźka 26/1A

600-317-135

Szczerkowski 

Sławomir

szczerkowski.s@gmail.com

Warszawa

Bł. Ładysława z Gielniowa 8/8

Szulc-Nagłowska

Karolina

szulc-naglowska@mecenas.biz

Wrocław

Świebodzka 4a/5

609-000-099

Szymański

Radosław

adwokat.szymanski@wp.pl

Warszawa

Nowogrodzka 18/6

604-399-769

Szymański

Marcin

szymanski@dt.com.pl

Warszawa

Belwederska 23/

501-244-016

Szymczyk

Edyta

adw.edytaszymczyk@gmail.com

Wrocław

Ziemowita 11A/3

Szyprowski

Andrzej

andrzej.szypowski@gmail.com

Warszawa

Raszyńska 3a/10

600-924-443

Tatarczuch

Paweł

p.tatarczuch@gmail.com

Warszawa

Witolda Pileckiego 130/46

664-163-165

Trojszczak

Tomasz

kancelaria@trojszczak.pl

Wrocław

Aleja Kasztanowa 18/19.sty

509-320-879

Trzaska

Karol

kancelaria@adwokat-trzaska.pl

Wołomin

Krucza 4A/

664-197-090

Tula

Anna

a.tula@rykowski-gniewkowski.pl

Warszawa

Aleje Niepodległości 124/16

225-470-810

Urbanowicz

Anna

anna.urbanowicz@adwokatura.pl

Warszawa

Pańska 98/104

228-251-486

Waliduda

Sławomir

kancelaria@waliduda.pl

Wrocław

Kościuszki 6/5

713-460-624

Walków

Grzegorz

grzegorz.walkow@adwokatura.pl

Warszawa

Dywizjonu 303 173c/17

502 779 723

Wandzel

Marek

wandzel@yahoo.com

Warszawa

Francuska 45/4

664-342-537

Warzecha

Agnieszka

a.warzecha@kirsch-warzecha.pl

Wrocław

Podwale 62/313

606-427-702

Wędrychowska

Joanna

adw.wedrychowska@gmail.com

Warszawa

Pytlasińskiego 10 / 12 / /

601-921-443

Wietrzykowska

Małgorzata

malgorzata.wietrzykowska@adwokatura.pl

Warszawa

Wilcza 22/3

535-695-305

Wilińska

Ewelina

ewelina.wilinska@adwokatura.pl

Warszawa

Grupy AK Krybar 7s/12

602-274-773

Witkowski

Marcin

m.witkowski@wkadwokaci.pl

Warszawa

Bukowińska 24A/114

784-943-003

Wojnarowska

Maciej

kancelaria@wojnar-partnerzy.eu

Wrocław

Plac Wolności 11/

713-445-380

Wołkowska

Joanna

kancelaria_adwokacka@wolkowska.pl

Wrocław

Aleja Gen. Józefa Hallera 11/13

601-454-800

Wójcik

Piotr

piotr.j.wojcik@gmail.com

Warszawa

Hanki Czaki 2/94

609 059 730

Zalewska

Oliwia

oliwia.zalewska@o2.pl

Wrocław

Piłsudskiego 91/2

603-263-175

Zawiślan

Bartosz

bartosz.zawislan@kancelariasz.pl

Warszawa

Sobieskiego 104/39

603-044-966

Ziomek

Leszek

l.ziomek@kancelaria-wzw.pl

Warszawa

Al. Jana Chrystiana Szucha 3/11

22-623-81-59

Zmórzyński

Marcin

marcin.zmorzynski@adwokatura.pl

Wrocław

Poznańska 3/23

511-317-077

Zmórzyński

Marcin

marcin.zmorzynski@adwokatura.pl

Wrocław

Poznańska 3/23

511-317-077

Zołoteńki

Kamil

kamil.zolotenki@kbpp.pl

Wrocław

Kościuszki 14/

665-172-266

Żurawski

Andrzej

zurawski@gz.legal

Wrocław

Świebodzka 6/6

713-411-233