100 lat Adwokatury

POMOC FRANKOWICZOM

W ramach akcji "Pomoc frankowiczom", porad prawnych udzielać będzie ponad 600 adwokatów z całej Polski, którzy zgłosili się do udziału w tym przedsięwzięciu. Pomoc udzielana będzie osobom, które posiadają kredyty indeksowane lub denominowane do waluty obcej. Akcja kierowana jest szczególnie do osób, które zaciągnęły kredyt w latach 2007-2008, z uwagi na zbliżający się okres przedawnienia roszczeń. 

Pomoc nie jest bezpłatna - za poprowadzenie sprawy klient zapłaci według stawki konkretnego adwokata, do którego zgłosi się kredytobiorca. 

Aby znaleźć swoje miasto wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Nazwisko

Imię

Email

Miasto

Adres

Telefon

Błaszczyk

Magdalena

magdalena.blaszyk@gmail.com

Poznań

Poznańska 62/6

508-268-018

Bojarska

Izabella

izabella.bojarska@adwokatura.pl

Przasnysz

Sosnowa 11/

530-440-001

Bućko

Karolina

adwokatbucko@wp.pl

Poznań

Chojnicka 58/

604-484-633

Chwiałkowska

Agnieszka

adwokatchwialkowska@onet.pl  

Poznań

Plac Wielkopolski 10/11A/3

531-711-755

Dolata-Nowak

Paulina

paulina.nowak@kancelariasn.pl

Poznań

28 Czerwca 1956r. 406/1.10

616-735-300

Drabik

Arkadiusz

arkadiuszdrabik@vp.pl

Piła

Aleja Powstańców Wielkopolskich 82/2

789-260-745

Duszyńska

Aleksandra

kancelaria@duszynska.eu

Poznań

Pobiedziska 1/14

602-173-876

Górski

Marcin

marcin@kancelariagorski.pl

Poznań

Józefa Burszty 5/

600-355-662

Hołówka

Marcin

kancelaria@holowka.com.pl

Piaseczno

Raszyńska 14/6

224-081-010

Igliński

Artur

kancelaria@iglinski.pl

Poznań

Słowackiego 44/46/4

698-107-006

Jach

Adriana

adriana.jach@wp.pl

Pabianice

Kraniszewska 187/

664-564-437

Jakubowski

Rafał

kancelaria@rjakubowski.pl

Poznań

Wrocławska 6/37B

502-069-888

Kammer

Agata

akammer@kt-adwokaci.pl

Poznań

Młyńska 12/218

500-027-288

Kledzik

Michał

kancelaria@adwokat-kledzik.pl

Piła

Kossaka 20/18A

795512172

Konrady

Anna

anna.konrady@kacprzak.pl

Poznań

Mickiewicza 18a/3

667-128-585

Krzyżowska

Małgorzata

mkrzyzowska@aliantlaw.pl

Poznań

Aleja Niepodległości 31/

618-521-555

Kuchlewski

Andrzej

kancelaria@klarp.pl

Poznań

Piaskowa 3/3

612-246-895

Majda

Bartosz

b.majda@majda-kancelaria.pl

Poznań

Langiewicza 4/5

691-597-219

Majkowski

Michał

adwokat@mmajkowski.pl

Pruszcz Gdański

Sybiraków 19b/2

505-315-203

Małecka-Mroziewska

Monika

mmalecka@adwokatmalecka.pl

Poznań

Paderewskiego 8/

618-539-516

Markiewicz

Bartłomiej

markiewicz@smadwokaci.pl

Poznań

Świętego Wojciecha 10/5

697-566-050

Moskal

Dawid

dawid.moskal@adwokatura.pl

Pruszcz Gdański

Józefa Wibickiego 10/

502-080-435

Nowicki

Damian

edamian@mail.com

Poznań

Mickiewicza 18a/3

694-768-127

Posadzy

Michał

michal.posadzy@gmail.com

Poznań

Młyńska 13/6

607 622 700

Pyszel-Pusty

Ewelina

kancelaria@pustypyszeladwokaci.pl

Poznań

Dobrodzieńska 11/1

510-772-414

Rduch

Magdalena

adwokat.magdalena.rduch@gmail.com

Pawłowice

Zjednoczenia 37/

505-872-007

Ruszkiewicz

Piotr

ruszkiewicz@mrip.com.pl 

Poznań

F. Ratajczaka 42/13

502-653-322

Rysiukiewicz

Ewa

ewa.rysiukiewicz@adwokatura.pl

Poznań

Dąbrowskiego 117/3

602-272-808

Rysiukiewicz

Ewa

ewa.rysiukiewicz@adwokatura.home.pl

Poznań

Dąbrowskiego 117/3

602-272-808

Sieniewicz

Mateusz

sieniewicz@jssadwokaci.pl

Poznań

Młyńska 4/6

662-030-304

Sołtysiak

Paweł

p.soltysiak@soltysiak-luczak.com

Poznań

Solna 27/2

500-606-005

Stachowiak

Marcin

stachowiak@stachowiak-koscielska.pl

Poznań

Kramarska 3/1

502-599-730

Stachowiak

Bartosz

bartosz.stachowiak@lexadwokat.pl

Poznań

Gabary 100/4

602-110-462

Szubert

Barbara

barbara.szubert@kancelariaadwokacka.poznan.pl

Poznań

Św. Marcin 28/28

660-194-151

Świętochowski

Mariusz

kontakt@adwokat-swietochowski.com

Piastów

Warszawska 43/132

783-358-333

Tajsner

Marzena

mtajsner@kt-adwokaci.pl

Poznań

Młyńska 12/218

535-522-660

Tajsner

Marzena

akammer@kt-adwokaci.pl

Poznań

Młyńska 12/218

500-027-288

Urbanowska-Wójcińska

Dorota

d.urbanowska@adwokat-koscielny.pl

Poznań

Garbary 95b/69

694-903-509

Wajsnis

Joanna

joanna.wajsnis@wajsnis.pl

Pleszew

Słowackiego 14/108

668-336-454

Wajsnis

Joanna

joanna.wajsnis@wajsnis.pl

Poznań

Garbary 95 B/69

668-336-454

Żero

Dariusz

adwokat.przemysl@poczta.pl

Przemyśl

Mickiewicza 75/

725-279-715