100 lat Adwokatury

POMOC FRANKOWICZOM

W ramach akcji "Pomoc frankowiczom", porad prawnych udzielać będzie ponad 600 adwokatów z całej Polski, którzy zgłosili się do udziału w tym przedsięwzięciu. Pomoc udzielana będzie osobom, które posiadają kredyty indeksowane lub denominowane do waluty obcej. Akcja kierowana jest szczególnie do osób, które zaciągnęły kredyt w latach 2007-2008, z uwagi na zbliżający się okres przedawnienia roszczeń. 

Pomoc nie jest bezpłatna - za poprowadzenie sprawy klient zapłaci według stawki konkretnego adwokata, do którego zgłosi się kredytobiorca. 

Aby znaleźć swoje miasto wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Nazwisko

Imię

Email

Miasto

Adres

Telefon

Anders

Klara

klarandres@gmail.com

Kraków

Grzegórzecka 105/3

602-310-020

Anoszkin

Roman

kancelaria@adwokatanoszkin.pl

Kętrzyn

Powstańców Warszawy 1/

605-375-205

Armata

Julia

julia.armata@adwokatura.home.pl

Kraków

Św. Anny 9/

508-493-693

Banaś

Tomasz

kancelaria@adwokatbanas.pl

Kraków

Al. płk. Władysława Beliny Prażmowskiego 29/6

123-073-700

Baran-Fajferek

Karolina

kancelaria@bfadwokaci.pl

Katowice

Panewnicka 22/

604-415-520

Bobrowski

Artur

kancelaria@arturbobrowski.pl

Kobyłka

Ręczajska 24/

733-172-703

Bruzda

Wojciech

wojciech.bruzda@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Józefińska 33/13

606-346-633

Bystry

Mateusz

mateusz.bystry@o2.pl

Kraków

Borsucza 18/

500-020-620

Chabora

Wioleta

w.chabora@gmail.com

Katowice

Kosów 3/

512-354-038

Chmielewski

Tomasz

tomasz.chmielewski@adwokat-doradca.pl

Katowice

Kościuszki 2/

505-041-394

Chodkowski

Marcin

mchodkowski@op.pl

Kielce

Zagórska 24/32

608-588-145

Ćwiertnia

Piotr

piotr.cwiertnia@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Podzamcze 22/1

696-782-401

Derlatka

Paweł

pderlatka166@gmail.com

Kielce

Stanisława Staszica 4/1

664-081-333

Dębicki

Piotr

kancelaria.debicki@gmail.com

Krosno Odrzańskie

Piastów 10M/

668-089-283

Draga-Buchta

Ewa

ewa@draga-buchta.strefa.pl

Katowice

Kochanowskiego 18/9

501-530-186

Drzewiecka

Agnieszka

adwokat.drzewiecka@gmail.com

Kraków

Chłopickiego 1/5

503-127-669

Dutkowski

Dariusz

kancelaria@dutkowski.com.pl

Katowice

Dąbrowskiego 22/209-209a

603-839-550

Fajferek

Łukasz

kancelaria@bfadwokaci.pl

Katowice

Panewnicka 22/

500-273-055

Frankowska-Krysiak

Monika

m.frankowska-krysiak@legali.pl

Katowice

Moniuszki 4/4

606-640-570

Frąckiewicz

Eliza

eliza.frackiewicz@adwokatura.pl

Katowice

M. Skłodowskiej-Curie 25/4

696-970-699

Gajda

Galina

kancelaria@galinagajda.pl

Kraków

Tokarska 4/2

122-002-602

Gajecka

Natalia

natalia.gajecka@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Władysława Łokietka 12/18

600-289-061

Giza

Mariola

infmgiza@onet.eu

Katowice

Żwirki i Wigury 19/4

604-200-999

Grzelczyk

Zygfryd

zgrzelczyk@wp.pl

Kościan

Strzelecka 2/

602-128-330

Gumula-Kubicka

Katarzyna

kancelaria@gumula-kubicka.pl

Kraków

Szlak 65/67

609-610-013

Halabowska

Katarzyna

katarzyna.halabowska@mcp-kancelaria.pl

Katowice

1 Maja 38/5

322-503-084

Halabowski

Paweł

adwokatpawel@halabowski.pl

Katowice

1 Maja 38/5

322-503-084

Hofman

Agnieszka

adwokathofman@gmail.com

Katowice

Dąbrowskiego 22/205

501-461-582

Horyza

Mateusz

kancelaria@adwokat-horyza.pl

Krotoszyn

Koźmińska 34/2

735-270-333

Horyza

Mateusz

kancelaria@adwokat-horyza.pl

Kalisz

Górnośląska 22/4

722-066-444

Jaźwiński

Piotr

piotr.jazwinski@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Marii Dąbrowskiej 17/13

606-659-472

Jędyk

Agata

adw.agata.jedyk@gmail.com 

Katowice

M. Skłodowskiej-Curie 25/4

516-475-015

Kaczmarski

Michał

kaczmarski@kaczmarskizurowski.pl

Kraków

Świętego Wawrzyńca 39/2

609-463-366

Kaleta

Grzegorz

kalgreg@gazeta.pl

Kielce

Św. Leonarda 1/21

602-613-018

Kałużyńska

Izabela

adwokat.kaluzynska@gmail.com

Konin

Dąbrowskiego 11/

669-110-635

Kamińska

Monika

monika.kaminska@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Moniuszki 18/6

505-693-401

Kamoda- Ciesiółka

Karolina

contractkonin@gmail.com

Konin

Noskowskiego 1a/

632-420-210

Kapczyńska

Joanna

joanna@kapczynska.pl

Katowice

Skłodowskiej 22/

600-403-434

Kasperkiewicz

Judyta

judyta.kasperkiewicz@adwokatura.pl

Krosno

Piłsudskiego 10/

507-205-077

Kiszka

Ewa

ewakiszka@wp.pl

Knurów

Kosmonautów 11/

507-693-667

Kiszka

Ewa

ewakiszka@wp.pl

Knurów

Kosmonautów 11/

507-693-667

Kleber

Szymon

kancelaria@adwokatkleber.pl

Kraków

Halicka 9/

502-647-097

Koehler

Paweł

krp@biuraprawne.pl

Katowice

Sobieskiego 8a/2

322-537-496

Kołodziejczyk

Wojciech

wojtek.kolodziejczyk@gmail.com

Kalisz

Aleja Wolności 17A/21

784-943-954

Konsek

Karol

karol.konsek@konsekadwokaci.pl 

Katowice

Aleja W. Korfantego 193/

663-225-599

Konsek

Karol

karolkonsek01@gmail.com

Katowice

Korfantego 193/

663-225-699

Kordas-Tarcholik

Dominika

dominika.kordas@grupaadwokacka.com

Kraków

Kwartowa 8/2a

501-691-621

Koryciński

Łukasz

lukasz.korycinski@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Mieczysława Karłowicza 16/14

502 275 210

Kosmala

Bartosz

kancelaria@kosmala.com.pl

Kraków

Osiedle Józefa Strusia 1A/

691-998-809

Kozyra

Andrzej

a.kozyra@kancelaria-kk.pl

Kraków

Topolowa 3/

504-085-590

Krajewska

Marta

marta@krajewska.info

Katowice

Kościuszki 6/3

502-605-037

Krupa

Bartosz

bkrupa@malegal.pl

Katowice

Jesionowa 22/35

739-422-467

Kubista

Bartosz

bkubista@glc.pl

Katowice

Uniwersytecka 13/

506-438-862

Kubista

Bartosz

bkubista@glc.pl

Katowice

Uniwersytecka 13, ALTUS/

506-438-862

Kulesza

Fryderyk

fryderyka@poczta.onet.pl

Kraków

Aleja Beliny Prażmowskiego 37/6

512-229-778

Kurek

Sylwia

biuro@adwokat-krakow.org

Kraków

Olszańska 34/1

660-335-918

Kustosz

Monika

adwokat.kustosz@gmail.com

Konin

Noskowskiego 1a/

600-355-131

Kuśmierska

Magdalena

adw.kusmierska@wp.pl

Katowice

Kościuszki 45/7

501-733-517

Kwapień

Agnieszka

poczta@adwokat-katowice.com.pl

Katowice

Kościuszki 56/2

728-382-525

Kwietniowska

Anna

a.kwietniowska@interia.pl

Katowice

Kościuszki 45/7

691-737-047

Leśko

Nina

adw.ninalesko@interia.pl

Katowice

Staromiejska 7/303

503-626-314

Lewko

Jacek

jlewko@euleo.pl

Kraków

Bociana 22/

660-542-526

Liberda

Krzysztof

www.krzysztofliberda.pl

Kalisz

Piekarska 5/1

625-931-400

Luty

Wojciech

wojciech@lutyadwokaci.pl

Kraków

Krupnicza 14/9

694-491-095

Łabińska

Dagna

dagnalabinska@wp.pl

Kołobrzeg

Dubois 29/

608-289-503

Majewska

Teresa

teresa.majewska@adwokatura.pl

Kraków

Radzikowskiego 3/

600-436-132

Materowski

Michał

materowski@kancelaria-lawtax.com

Katowice

Stelmacha 17/

881-444-932

Matuszkiewicz

Sylwia

sylwia.matusiewicz@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Zaogrodzie 15a/

668-363-478

Maziarz

Tomasz

tomaszmaziarz@op.pl

Kraków

Retoryka 3/2

506-666-715

Medyk

Marcin

adwokat_medyk@onet.eu

Kluczbork

Krakowska 22/

601-952-341

Mirski

Paweł

adwokatmirski@op.pl

Koszalin

Waryńskiego 4/3

695-080-550

Mlost

Anna

adw.anna.mlost@gmail.com

Kraków

Kielecka 4/

124-133-019 

Młynarska

Zuzanna

zmlynarska@jmklegal.pl

Kraków

Zabłocie 25/11

123-588-823

Nawrot

Marian

radca@prawny.katowice.pl

Katowice

Podgórna 7/7

322-572-422

Nida

Paweł

nkr@nkr.com.pl

Katowice

Plac Pod Lipami 5/

326-036-168

Nowak

Łukasz

kancelaria@adwokat-nowak.com

Katowice

Szpaków 23/2

600-952-982

Ochalik

Piotr

piotr.ochalik@om.mail.pl

Kraków

Olszańska 19/

124-153-199

Ochman - Kózka

Małgorzata

adwokat.ochman@gmail.com

Kraków

Cystersów 14/2

730-742-852

Olaś

Andrzej

a.olas@morasolas.pl

Kraków

Czarnowiejska 50B/

509-267-742

Oleksiak

Sławomir

kancelaria.gremium@gmai.com

Katowice

Kochanowskiego 11/3

791 10 10 19

Panek

Joanna

j.panek@kancel-adwokacka.pl

Kraków

T.A. Lenartowicza 5/2

512-291-181

Pasiniewicz

Maciej

m.pasiniewicz@adplegal.pl

Katowice

Podchorążych 1/

601-711-288

Paulewicz

Radosław

kancelaria@paulewicz.pl

Katowice

Kościuszki 38/20

796-449-333

Piekar

Jarosław

jpiekar@jpiekar.pl

Kraków

Św. Gertrydy 24/3

601-352-925

Płóciennik

Tomasz

plociennik@kbmb.pl

Kraków

Bema 11/2

506-394-434

Polak

Krzysztof

k.polak@polak.legal

Kraków

Plac Kossaka 3/1

512-396-963

Sadaj

Adrian

adwokatsadaj@gmail.com

Kielce

Ogrodowa 13/4

504-609-520

Sawarska

Monika

msawarska@malegal.pl

Katowice

Jesionowa 22/35

739-422-467

Skiba

Beata

kancelaria@kabs.pl

Kraków

Piłsudskiego 11/9

124-441-702

Skoczylas

Agnieszka

agnieszka.skoczylas@mcp-kancelaria.pl

Katowice

1 Maja 38/5

322-503-084

Skowrońska

Natalia

adwokatskowronska@outlook.com

Katowice

Kościuszki 45/8

510-490-004

Sornek

Adam

asornek@malegal.pl

Katowice

Jesionowa 22/35

739-422-467

Sowa

Michał

adw@m-sowa.pl

Kraków

Plac Bohaterów Getta 17/6

502-316-174

Stec

Jarosław

jaroslaw.stec@adwokatura.pl

Kraków

Aleja Płk. W. Beliny-Prażmowskiego 35/12

502-248-996

Strojek

Michał

biuro@strojekkancelaria.pl

Kraków

Aleja Pokoju 13/1

570-210-001

Strojek

Michał

biuro@strojekkancelaria.pl

Kraków

Aleja Pokoju 13/1

570-210-001

Strzelka

Beata

kancelaria@adwokat-strzelka.pl

Kobyłka

Ejtnera 20a/

506-896-502

Studziński

Wojciech

wojciech.studzinski@adwokatura.pl

Kłodzko

Okrzei 21/1

746-475-071

Surdej

Tomasz

tsurdej@gmail.com

Kielce

Paderewskiego 14/5

570-044-559

Surowiec

Maciej

info@adwokatsurowiec.biz

Katowice

Konduktorska 33/

535-584-313

Syrkiewicz

Anglika

angelika.syrkiewicz@kancelariasyrkiewicz.pl

Kraków

Radzikowskiego 7/3

790-254-449

Szaciłowska

Jagoda

jagoda.szacilowska@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Kotlarska 6/3

502-853-597

Szlósarczyk

Sybilla

sybilla.szlosarczyk@adwokatura.krakow.pl

Kraków

Aleja Krasińskiego 20/3A

666-481-688

Szmit

Karolina

karolina.szmit@kancelariakrs.pl

Katowice

Zabrska 18/1

601-530-742

Szpinda

Bogusław

kancelaria@bsadwokat.pl

Koszalin

Piłsudskiego 28/

943-464-601

Tabisz

Tomasz

t.tabisz@tabisz.com.pl

Kraków

Rogozińskiego 6 LU/7

605-660-161

Talarczyk

Stefan

stefan.talarczyk@swtkancelaria.pl

Kraków

Wadowicka 3/220

662-399-218

Trybulec

Radosław

rtrybulec@adwokacki-krakow.pl

Kraków

Grrunwaldzka 13/

502-279-574

Weredyńska-Szpakowska

Małgorzata

m.weredynska@jwplegal.pl

Kraków

Dworska 32/2

604-934-882

Widera

Kinga

poczta@adwokat-widera.pl

Katowice

Sobieskiego 27/31

795 541 090

Wieczorek

Anna

annawieczorekadw@gmail.com

Katowice

Gliwicka 16/32

Wierzchowska

Anna

adwokat.wierzchowska@gmail.com

Kielce

Głowackiego 5/18

507 441 474

Winiarska

Dominika

dominika.winiarska@adwokatura.pl  

Kraków

Krowoderska 5/2a

502-866-748

Winiarski

Jędrzej

adwokat.winiarski@wp.pl

Kalisz

Kazimierzowska 10a/

501-166-938

Witecka

Barbara

b.witecka@adwokat-witecka.pl

Kraków

Osiedle Centrum A 14/43

608-507-306

Zbierzchowski-Ochałek

Mateusz

zbierzchowski@ochalek.net

Kraków

Al. płk. Władysława Beliny Prażmowskiego 9/3

669-525-805

Zbroszczyk

Anna

a.zbroszczyk@gmail.com

Kielce

Warszawska 28/11

603-430-110