100 lat Adwokatury

POMOC FRANKOWICZOM

W ramach akcji "Pomoc frankowiczom", porad prawnych udzielać będzie ponad 600 adwokatów z całej Polski, którzy zgłosili się do udziału w tym przedsięwzięciu. Pomoc udzielana będzie osobom, które posiadają kredyty indeksowane lub denominowane do waluty obcej. Akcja kierowana jest szczególnie do osób, które zaciągnęły kredyt w latach 2007-2008, z uwagi na zbliżający się okres przedawnienia roszczeń. 

Pomoc nie jest bezpłatna - za poprowadzenie sprawy klient zapłaci według stawki konkretnego adwokata, do którego zgłosi się kredytobiorca. 

Aby znaleźć swoje miasto wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Nazwisko

Imię

Email

Miasto

Adres

Telefon

Bednarczyk

Rafał

rb.kancelaria@gmail.com

Gdańsk

Jana Uphangena 31/1

502-878-305

Burtowy

Michał

michal.burtowy@gmail.com

Gdańsk

Wały Piastowskie 24/21

694-903-756

Byrka

Tomasz

tombyrka@wp.pl

Gliwice

Kościuszki 30/5

502-519-238

Grądzki

Marek

marek.gradzki@kancelarie-prawnicze.com.pl

Gdynia

10 Lutego 7/

509-461-845

Jabłonowska

paulina

adwokatjablonowska@gmail.com 

Gdańsk

Chlebnicka 48/51

512-819-389

Janik

Krzysztof

krzysztof@adwokatjanik.pl

Gdynia

Plac Grunwaldzki 18/3

609-776-756

Kieszkowski

Marcin

m.kieszkowski@kklaw.pl

Gdańsk

Pniewskiego 7/2a

583-434-466 

Kmiecik

Ewelina

kmiecikewelina@gmail.com

Gorlice

Biecka 10/4

728-465-628

Kokoszka

Dominik

kokoszka@wkbk.pro

Gdańsk

Spichrzowa 29-30/3

792-060-722

Kopała-Sokalska

Agnieszka

a.kapala-sokalska@aks-adwokat.pl

Gdańsk

Aleja Gen. Hallera 137/2

888-438-168

Koroluk

Sławomir

sk.kancelaria@gmail.com

Gdynia

Świętojańska 98/4

693-230-371

Kurek

Mateusz

kurek@adwokatpietrowska.pl

Grodzisk Mazowiecki

Żydowska 17/26

698-662-196

Lech

Przemysław

www.adwokatlech.pl

Grodków

Katowicka 67/2

604-168-489

Makowski

Tomasz

biuro@adwokat-makowski.pl

Gdynia

3 Maja 21/

506-778-277

Masłowski

Michał

maslowski@poczta.onet.eu

Grudziądz

Długa 22/33

886-687-490

May-Majewski

Michał

kancelaria@adwokat-maymajewski.pl

Gliwice

Jasnogórska 9/322

601-538-842

McCarthy

Kinga

kinga.wozniak@yahoo.com

Gorzow Wielkopolski

Mieszka I 2/5

605-419-329

Merchel

Marcin

adwokat@merchel.com.pl

Gdynia

Orłowska 66/8

505-952-354

Merda

Paulina

adwokat.paulina.merda@gmail.com

Gorzów Wielkopolski

Warszawska 14a/5

601-959-526

Mil-Jankowska

Monika

monika.mil-jankowska@mjpadwokaci.pl

Głogów

Młyńska 4/

795-016-158

Milczarek

Jacek

jacekmilczarek@wp.pl

Gorzów Wielkopolski

Bohaterów Warszawy 15/2

792-995-799

Mochnacki

Andrzej

mochnacki@kancelaria.com.pl

Gliwice

Kościuszki 30/3

501-439-990

Paduch

Damian

biuro@adwokat-paduch.pl

Garwolin

Kościuszki 49D/6

502-237-637

Pakosz

Gabriela

kancelaria@pakosz-adwokat.pl

Gliwice

Kościuszki 32/3

504-469-504

Pastwa

Justyna

biuro@adwokatpastwa.pl

Gdynia

Narcyzowa 1/2

601-590-647

Paździerski

Kacper

kacper.pazdzierski@akpazdzierscy.pl

Gorzów Wielkopolski

Sikorskiego 8/26

698-630-382

Pręda

Bartosz

bartosz.preda@mjpadwokaci.pl

Głogów

Młyńska 4/

666-555-212

Przybył

Aleksandra

a.przybyl@adwokat-gorzow.com.pl

Gorzów Wielkopolski

Warszawska 14a/5

604-292-183

Przybyłowski

Paweł

kancelaria@przybylowski.pl

Gdynia

Olchowa 11/

58 620 63 43

Pszczolnik

Klaudia

adwokatpszczolnik@gmail.com

Gdańsk

Chlebnicka 48/51

533-081-890

Pustkowski

Bartosz

bartosz.pustkowski@gmail.com

Gdańsk

Targ Rakowy 5/6/405

695-665-086

Rosa

Grzegorz

kancelaria@adwokatrosa.pl

Garwolin

Aleja Legionów 44a/

505-343-050

Sikorska-Psiuch

Marietta

adwokat.sikorska@gmail.com

Gdańsk

Targ Rakowy 5/6/417

Siwek

Malwina

kancelaria@adwokatms.pl

Gliwice

Kościelna 1/4

780-008-886

Sklinda

Anna

asklinda@advocare.com.pl

Gdańsk

Strzelecka 7b/

605-030-470

Stanilewicz- Krzysztofiak

Agata

a.stanilewicz@kklaw.pl

Gdańsk

Pniewskiego 7/2A

791-870-524

Supronowicz

Marta

supronowiczmarta@gmail.com

Grajewo

Plac Niepodległości 4/5

664-002-771

Suprynowicz

Paweł

pawel@adwokat-suprynowicz.pl

Gdańsk

Chłopska 72/

600-242-584

Szarszewska

Beata

beata.szarszewska@wp.eu

Golub-Dobrzyń

Pod Arkadami 13/

730-079-914

Wojniło

Joanna

j.wojnilo@jw-adwokat.pl

Gdańsk

Strzelecka 7B/

507-527-778

Zajko

Piotr

adwokatzajko@wp.pl

Goleniów

Pułaskiego 3/

511-442-224

Zieliński

Paweł

biuro@kancelaria-zielinski.pl

Gdańsk

Plac Wałowy 10/3

583-543-317