100 lat Adwokatury

POMOC FRANKOWICZOM

W ramach akcji "Pomoc frankowiczom", porad prawnych udzielać będzie ponad 600 adwokatów z całej Polski, którzy zgłosili się do udziału w tym przedsięwzięciu. Pomoc udzielana będzie osobom, które posiadają kredyty indeksowane lub denominowane do waluty obcej. Akcja kierowana jest szczególnie do osób, które zaciągnęły kredyt w latach 2007-2008, z uwagi na zbliżający się okres przedawnienia roszczeń. 

Pomoc nie jest bezpłatna - za poprowadzenie sprawy klient zapłaci według stawki konkretnego adwokata, do którego zgłosi się kredytobiorca. 

Aby znaleźć swoje miasto wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Nazwisko

Imię

Email

Miasto

Adres

Telefon

Brachowski

Łukasz

brachu37@wp.pl

Bielsko-Biała

Cieszyńska 9/

501-793-339

Bułat

Adam

adam.bulat@vp.pl

Bydgoszcz

Różana 2/4

697-150-871

Bułat

Adam

adam.bulat@vp.pl

Bydgoszcz

Różana 2/4

697-150-871

Ciulkin-Sarnocińska

Katarzyna

k.ciulkin.sarnocinska@ksasp.pl

Białystok

Rynek Kościuszki 15B/30

728-377-770

Cygan

Małgorzata

adw.malgorzatacygan@gmail.com

Brodnica

Gen. J. Hallera 10 D, I pi/

697676544

Gala

Artur

kancelaria@gala.bielsko.pl

Bielsko-Biała

Pod Kasztanem 84/

502-269-209

Gałkowski

Janusz

kancelaria@adwokacigr.pl

Bielsko-Biała

Mickiewicza 23/4

338-283-300

Gieniusz-Kłubowicz

Anna

anna.klubowicz@adwokatura.pl

Białystok

Legionowa 10/200

856-633-397

Goździewska

Karolina

adw.gozdziewska@gmail.com

Białystok

M. Skłodowskiej-Curie 2/125

608-640-875

Grzechowiak

Mateusz

adwokat@mgrzechowiak.pl

Bydgoszcz

Jagiellońska 22/6a

603-877-349

Grzelak

Maciej

mgrzelak@kancelaria-grzelak.pl

Bydgoszcz

Obrońców Bydgoszczy 12/1

605-370-273

Hinc

Michał

michaldhinc@gmail.com

Bydgoszcz

Jagiellońska 22/6a

609-396-852

Idzik-Hola

Aleksandra

a.idzik@kancelariaidzik.pl

Bielsko-Biała

Stojałowskiego 4/

519-610-682

Jaroszewicz

Marek

marek.jaroszewicz@op.pl

Białystok

Mickiewicza 7/9

601-800-346

Klimczyk

Joanna

adwokat.klimczyk@wp.pl

Bytom

Plac Kościuszki 9/60

601-066-757

Kociubiński

Piotr

piotr@kociubinski.pl

Biała Podlaska

Plac Wolności 10/

501-234-432

Kosiński

Artur

www.adwokatkosinski.pl

Bytom

Plac T. Kościuszki 9/39

322-802-822

Kosior

Ewa

ewakosior@op.pl

Białystok

Gen. Józefa Bema 11/46

887-713-858

Kózka

Łukasz

adwokat.kozka@gmail.com

Bielsko-Biała

Stojałowskiego 2/

793-903-490

Kruk

Krzysztof

krzysztof.kruk@op.pl

Bydgoszcz

Jagiellońska 22/6A

506-975-757

Maciejewski

Sławomir

s_maciejewski@poczta.onet.pl

Bydgoszcz

Zamoyskiego 13/3

501-244-762

Majczak

Kinga

kmajczak@kb-adwokaci.pl

Burzenin

Sieradzka 16/

608-437-449

Marszałek-Dzierżawska

Aleksandra

lexis@op.pl

Bielsko-Biała

Barlickiego 11/4

502-162-342

Mazur

Agata

agata.mazur@o2.pl

Białystok

Malmeda 7/

512-677-606

Mazur

Agata

agata.mazur@o2.pl

Białystok

Gdańska 18/2

512-677-606

Miętka-Brzezicka

Dorota

dbrzezicka@interia.pl

Bytom

Moniuszki 20/4

512-130-133

Moraljan

Izabela

i.moraljan@kdpm.com.pl

Białystok

Parkowa 18/18

604-061-103

Moraljan

Robert

r.moraljan@kdpm.com.pl

Białystok

Parkowa 18/18

602-503-001

Owsianik

Bogusław

boguslaw.owsianik@adwokatura.pl

Bydgoszcz

Gdańska 10/

663-754-274

Parfieniuk

Bartosz

parfieniuk@gmail.com

Białystok

M.C. Skłodowskiej 3/43

608-321-348

Pryk

Łukasz

lukasz.pyrk@kancelariakbb.pl

Bytom

Dworcowa 9/2

506-436-232

Pyrk

Łukasz

lukasz.pyrk@kancelariakbb.pl

Bytom

Dworcowa 9/2

506-436-232

Raczek

Tomasz

kancelaria@adwokacigr.pl

Bielsko-Biała

Mickiewicza 23/4

338-283-300

Sikora

Anna

kancelaria@adwokatsikora.pl

Bielsko-Biała

Cechowa 25/4

604-497-519

Stacharski

Stanisław

sskancelaria@wp.pl

Białystok

Lipowa 29/

604-522-763

Strzyżewska-Racewicz

Ewelina

adw.eracewicz@wp.pl

Białystok

Suraska 1/103

690-949-467

Suehse

Remigiusz

kancelaria@suehse.pl

Bydgoszcz

Dolina 2/2

605-678-318

Surwiłło

Joanna

adwokat.surwillo.gdansk@wp.pl

Banino

Klonowa 25/12

660-498-813

Szafron

Robert

adwokatszafron@interia.pl

Bielsko-Biała

1 Maja 8/109

606-936-453

Tumkiewicz

Dorota

adwokat.tumkiewicz@gmail.com

Białystok

Krakowska 5/603

601-246-060

Wawak

Zbigniew

kancelaria@wawak.eu

Bielsko-Biała

Cieszyńska 8/

502-084-455

Wierzchowska

Agnieszka

sekretariat@kpkw.eu

Brzeg

Słodowskiej-Curie 3/3

775-571-410

Wyszyński

Andrzej

andrzej.wyszynski@adwokatura.pl

Białystok

Marii Skłodowskiej-Curie 3/

693-708-422