100 lat Adwokatury

POMOC FRANKOWICZOM

W ramach akcji "Pomoc frankowiczom", porad prawnych udzielać będzie ponad 600 adwokatów z całej Polski, którzy zgłosili się do udziału w tym przedsięwzięciu. Pomoc udzielana będzie osobom, które posiadają kredyty indeksowane lub denominowane do waluty obcej. Akcja kierowana jest szczególnie do osób, które zaciągnęły kredyt w latach 2007-2008, z uwagi na zbliżający się okres przedawnienia roszczeń. 

Pomoc nie jest bezpłatna - za poprowadzenie sprawy klient zapłaci według stawki konkretnego adwokata, do którego zgłosi się kredytobiorca. 

Aby znaleźć swoje miasto wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Nazwisko

Imię

Email

Miasto

Adres

Telefon

Adamczyk

Małgorzata

malgorzata.adamczyk@adwokatura.pl

Łodź

Piotrkowska 270/308

692-628-393

Bachlińska

Agnieszka

aga.bachlinska@gmail.com

Łódź

Pomorska 19/38

609-659-196

Bulesowski

Michał

mbulesowski@kb-adwokaci.pl

Łódź

Piotrkowska 287/8

504-183-922

Ciesielski

Jerzy

kancelaria@adwjciesielski.pl

Łodź

Wierzbowa 12/1

691-054-240

Ciesielski

Jerzy

kancelaria@adwjciesielski.pl

Łodź

Wierzbowa 12/1

691-054-240

Długosz

Bernard

bernard.dlugosz@gmail.com

Łodź

Targowa 35/

663-334-747

Dolina Plucińska

Iwona

adwokat@iwonadolinaplucinaka.pl

Łodź

Zamkowa 20/6

505-695-791

Eger

Katarzyna

katarzynaeger@kubiakeger.pl

Łódź

Narutowicza 57/2a

604-962-090

Eger

Bartosz

bartoszeger@kubiakeger.pl

Łódź

Narutowicza 57/2a

603-380-444

Gajownik-Zienkiewicz

Jowita

jgzienkiewicz@kancelarie-gajownik.pl

Łódź

Piotrkowska 59/3

603-610-744

Hanczka

Andrzej

andrzej.hanczka@adwokatura.pl

Łodź

Piotrkowska 128/

608-218-754

Hanczka

Andrzej

andrzej.hanczka@adwokatura.pl

Łodź

Piotrkowska 128/5

608-218-754

Janicka

Anna

anna.janicka@gmail.com 

Łodź

Piotrkowska 270/1513

601-316-932

Jaszecki

Mariusz

mjaszecki@poczta.fm

Łódź

Traugutta 25/1501

606-330-610

Jurczak

Michał

michal.jurczak@jp-legal.pl

Łódź

Żeligowskiego 32/34

512-443-450

Kaźmierczak

Joanna

joanna.kazmierczak@adwokatura.pl

Łódź

Piramowicza 15/17

608-498-077

Klimczak-Nowak

Kamila

kancelaria@kklimczak.pl

Łódź

Prożka 11/

691-519-560

Kłosiński

Piotr

pklosinski@kb-adwokaci.pl

Łódź

Piotrkowska 287/8

608-764-062

Kostrzewa

Klaudia

kostrzewa.klaudia@gmail.com

Łódź

Więckowskiego 20/42

507-336-370

Krajewski

Gerard

gerard@mnc.pl

Łódź

Narutowicza 42/3U

504 342 776

Krzysztofek

Wojciech

kancelaria@adwokatkrzysztofek.pl

Łódź

Aleja Mickiewicza 15/10

426-303-939

Lenczewski

Michał

michal.lenczewski@kancelarialenczewski.pl

Łódź

Narutowicza 49/5

503-084-445

Lewandowski

Artur

Łodź

Aleja Mickiewicza 15/9

536-911-662

Łazowski

Krzysztof

lazowski@lwmadwokaci.pl

Łodź

Aleja Mickiewicza 11/22

Łowicka

Anna

alowicka@adwokatlodz.pl

Łodź

Kilińskiego 121c/137

603-391-959

Maciejewski

Piotr

prmaciejewski@gmail.com

Łódź

Narutowicza 137/

604-506-589

Majczak

Kinga

kmajczak@kb-adwokaci.pl

Łódź

Piotrowska 287/8

608-437-449

Majczak

Kinga

kmajczak@kb-adwokaci.pl

Łódź

Piotrkowska 287/8

608 437 449

Matusiak-Frącczak

Magdalena

adwokat-mmf@adwokat-mmf.pl

Łódź

Piotrkowska 232/42B

607-753-828

Mazepus

Mariusz

mariusz.mazepus@op.pl

Łodź

Tuwima 30/7

500-600-858

Meller

Elżbieta

mellerelzbieta@gmail.com

Łodź

Narutowicza 75B/9

600-125-157

Miłoń

Oskar

adw.oskar.milon@gmail.com

Łódź

Piotrkowska 275A/

694-505-273

Miśta-Grobarek

paulina

kancelariapmg@gmail.com

Łodź

Wólczańska 151/

603-393-235

Miśta-Grobarek

paulina

kancelariapmg@gmail.com

Łodź

Wólczańska 151/

603-393-235

Pakowski

Maciej

mpakowski@wp.pl

Łódź

Moniuszki 6/

663-905-389

Peredzyńska

Agata

adwokat.peredzynska@gmail.com

Łodź

Więckowskiego 20/42

603-803-418

Piwoński

Michał

kancelaria@adwokat-piwonski.pl

Łodź

Pomorska 96/14

792-234-660

Powajbo

Marcin

marcin.powajbo@kancelaria-powajbo.pl

Łódź

Żeligowskiego 32/34

512-392-390

Sobieszek-Krzywicka

Agata

a.krzywicka@kancelarie-lcg.pl

Łódź

Wigury 30a/11

602-272-411

Stróżak - Rydel

Renata

kancelaria@rsr-adwokat.pl

Łańcut

Rynek 31/4

692-688-136

Szantar

Daria

daria@szanar.pl

Łódź

Dowborczyków 17/

606-830-881

Szantar

Michał

michał@szantar.pl

Łódź

Dowborczyków 17/

608-058-484

Tatucha

Małgorzata

malgorzata.tatucha@gmail.com

Łodź

Srebrzyńska 93/28

507-137-695

Trybulska

Marika

mtrybulska@kb-adwokaci.pl

Łódź

Piotrowska 287/8

503-176-159

Trybulska

Marika

mtrybulska@kb-adwokaci.pl

Łódź

Piotrkowska 287/8

503-176-159

Trybulska

Marika

mtrybulska@kb-adwokaci.pl

Łódź

Piotrkowska 287/8

503 176 159

Walaszek

Michał

adwokat.walaszek@gmail.com

Łodź

Więckowskiego 20/42

785-097-755

Warczyk

Monika

monika.warczyk@o2.pl

Łódź

Aleja Kościuszki 23/5

725-971-741

Wojtczak

Krzysztof

kancelaria@adwokat-wojtczak.pl

Łódź

Aleja Kościuszki 56/1

426-366-009

Wrona

Marcin

marcin@wrona.co

Łodź

Radwańska 4A/1

422-988-509