Wydarzenia UIA 2013

16.07.2013

5. Forum Biznesowo-Prawnicze w Nowym Jorku, konferencja o zagranicznych inwestycjach na obszarze Turcji oraz 57. kongres w Macau – to najbliższe wydarzenia, które organizuje Union Internationale des Avocas (UIA). Informację publikujemy na prośbę adw. Roberta Małeckiego, reprezentant UIA przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

9 września br. w Nowym Jorku odbędzie się 5th Business Law Forum pod hasłem „Global Integrity Challenges for Enterprise Management. Anti-Corruption and Anti-Money Laundering”.

W dniach 27-28 września br., w największym mieście Turcji – Stambule, adwokaci będą mieli okazję uczestniczenia w konferencji pt. „Foreign Investment In and From Turkey”.

UIA co roku zaprasza na międzynarodowy kongres organizowany w metropoliach na całym świecie. Gospodarzem tegorocznego spotkania będzie miasto Macau w Chinach. Kongres odbędzie się w dniach 31 października do 4 listopada br. Główne seminarium poświęcone będzie tematowi korupcji wśród adwokatury („Corruption and the Lawyer”). UIA zwoła także International Bar Leaders Sente, który przeanalizuje powszechny obecnie problem „cloud computing” („Cloud computing: benefits and dangers”).

Kongres będzie także okazją do 43. spotkania komisji i grupy roboczej UIA. Podczas dyskusji poruszane będą głównie bieżące tematy dotyczące specjalizacji adwokackich.

Chętni, którzy dokonają zapisów przed końcem lipca 2013 r., skorzystają ze zniżki obejmującej opłatę rejestracyjną.

Union Internationale des Avocas jest organizacją zrzeszająca europejskich adwokatów, założoną we Francji w 1927 r. Celem stowarzyszenia jest promowanie wzorowej postawy adwokata i rozwoju międzynarodowej adwokatury, a także uczestniczenie w tworzeniu i obronie wspólnego prawa, dążącego do utrzymania pokoju i dbającego o godność środowiska adwokackiego.

Wszelkie informacje na temat zapisów i organizacji wydarzeń UIA znajdują się na stronie www.uianet.org.

Tagi: zaproszenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email