„Ustawa o odpadach” z serii „Krótkie Komentarze Becka”

25.07.2014

Ukazała się kolejna publikacja z serii „Krótkie Komentarze Becka” pt. „Ustawa o odpadach. Komentarz”, pod redakcją Anety Mostowskiej.

Autorami są Łukasz Budziński, Aneta Mostowska oraz Joanna Wilczyńska. „Ustawa o odpadach. Komentarz” w sposób praktyczny przedstawia zagadnienia prawne związane z gospodarką odpadami, przybliżając tę skomplikowaną tematykę czytelnikom. Autorzy eksponują szczególnie nowe zagadnienia prawne na tle przepisów obowiązujących dotychczas, z uwzględnieniem interpretacji ministerstwa środowiska.

Autorzy omawiają nowe obowiązki przedsiębiorców, gdyż ustawa wymusza na podmiotach modyfikacje zarówno w samych procesach technologicznych związanych z gospodarką odpadami, jak i zmienia wymogi formalnoprawne dotyczące tego zagadnienia oraz sprawozdawczości.

W serii Krótkie Komentarze Becka ukazały się też:  "Nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców w Polsce", "Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe", "Ustawa o prawach konsumenta", "Ustawa o ofercie publicznej", "Ustawa o radiofonii i telewizji".

www.ksiegarnia.beck.pl, e-mail: dz.handlowy@beck.pl

 

 

Tagi: publikacja

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email