Konkurs Lex Specialis dla studentów i absolwentów prawa

15.06.2016

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland zaprosza wszystkich studentów oraz absolwentów wydziałów prawa i administracji, którzy ukończyli studia maksymalnie dwa lata temu, do udziału w ogólnopolskim konkursie dla studentów prawa i administracji Lex Specialis.

Konkurs organizowany jest przy wsparciu kancelarii DLA Piper Wiater Sp.K., MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy oraz Raczkowski Paruch.

Uczestnicy wybierają spośród 3 dziedzin - prawo pracy, prawo gospodarcze oraz postępowanie cywilne i w danej kategorii rozwiązują test online. Spośród uczestników na każdym uniwersytecie w Polsce zostaną wybrane najlepsze osoby z każdej dziedziny, które utworzą drużynę. Trzy najlepsze zespoły będą miały szansę wziąć udział w wielkim finale w siedzibie DLA Piper w Warszawie, który będzie polegał na licytacji pytań przygotowanych przez partnerów Konkursu.

Nagrodami w konkursie są płatne praktyki w kancelariach partnerskich, atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. czytniki ebooków) oraz książki ufundowane przez wydawnictwo C.H.Beck.

Rejestracja na konkurs trwa do 16 czerwca, test odbędzie się 18 czerwca, a finał 24 czerwca. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej lexspecialis.elsa.org.pl oraz na wydarzeniu konkursowym na Facebooku (zobacz link).

Tagi: konkurs

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email