Zdobądź dyplom Coventry University nie wyjeżdżając z Polski

02.09.2013

Od listopada Uczelnia Łazarskiego uruchamia program studiów LLM Law – Master of Laws, skierowany dla osób zainteresowanych prawem międzynarodowym.

Studia LLM Law – Master of Laws są realizowane w ścisłej współpracy z Coventry University i umożliwiają uzyskanie dyplomu tej brytyjskiej uczelni po rocznej nauce na warszawskiej Uczelni Łazarskiego.

Studia skierowane są do absolwentów prawa i kierunków pokrewnych, którzy chcą rozpocząć lub rozwinąć karierę prawniczą w środowisku międzynarodowym. Program pozwoli pogłębić wiedzę w zakresie prawa międzynarodowego, w wybranej, ścisłej specjalizacji i zapoznać się z rozwiązaniami i systemem prawnym w innych krajach – nie tylko europejskich.

W ocenie organizatorów, prawnicy z tytułem LLM Law (Master of Laws) mają większe szanse na atrakcyjne stanowisko w dużych międzynarodowych kancelariach prawnych w kraju i za granicą, organizacjach międzynarodowych, instytucjach Unii Europejskiej, administracji rządowej i działach prawnych dużych międzynarodowych firm.

Więcej na temat programu LLM Law – Master of Laws przeczytać można na stronie Uczelni Łazarskiego: http://rekrutacja.lazarski.pl/oferta-edukacyjna/law-llm/

Czytaj:

informacja prasowa

Tagi: uniwersytet

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email