Wzrasta popularność ubezpieczeń ochrony prawnej

19.09.2013

Do takiego wniosku doszli organizatorzy seminarium pt. „Ubezpieczenia Ochrony Prawnej w systemie pomocy prawnej w Polsce”, które odbędzie się 27 września 2013 r.

Pomimo wspomnianego w tytule wzrostu popularności, stan świadomości społecznej w zakresie ubezpieczeń ochrony prawnej wymaga ciągłego wzmacniania. Dlatego środowisko ubezpieczeniowe nie ustaje w organizacji spotkań dyskusyjnych dotyczących znaczenia produktu ubezpieczeniowego, którego celem jest pokrycie kosztów profesjonalnej obsługi prawnej, gdy nastąpi taka potrzeba.

Ścisły związek pomiędzy obszarem prawa i ubezpieczeń w tym temacie otwiera przed prawnikami konieczność uczestnictwa w seminarium 27 września. Palestrę reprezentować będzie adw. Kalina Kluza-Cygan z izby katowickiej, która w swoim wystąpieniu opowie o działaniach adwokatury na rzecz upowszechniania świadczenia usług prawnych.

Uczestnicy spotkają się o godz. 10:00 w Hotelu Mercure przy ul. Złotej 48/54 w Warszawie. Inicjatorami wydarzenia jest Polska Izba Ubezpieczeń oraz D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.

Udział w seminarium jest bezpłatny. W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej PIU do 20 września 2013 r.

Czytaj:

informacja na stronie PIU

formularz zgłoszeniowy i szczegółowy plan

materiały z IV seminarium eksperckiego „System pomocy prawnej”

Tagi: ubezpieczenia, zaproszenie, konferencja

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email