VI Dni Kultury Adwokatury Polskiej 27-30 października

14.10.2016

Naczelna Rada Adwokacka przy współpracy z Okręgową Radą Adwokacką w Krakowie organizuje w dniach od 27-30 października 2016 roku VI edycję Dni Kultury Adwokatury Polskiej.

Patronat nad wydarzeniem objęli: adw. Andrzej Zwara, prezes NRA, adw. Stanisław Estreich, przewodniczący Komisji Kultury NRA i dziekan ORA w Lublinie, adwokat Paweł Gieras, dziekan ORA w Krakowie oraz adwokat Stanisław Kłys, członek NRA.

W programie Dni są koncerty, projekcja filmu, spektakl Miro Gavrana  w reż. Pawła Szumca pt. „Wszystko o kobietach”, zwiedzanie Muzeum Oskara Schindleraoraz występ artystów z Piwnicy pod Baranam.

(zobacz szczegółowy program)

Istnieje możliwość rezerwacji pokoi w Hotelu „ROYAL”, na hasło ”Dni Kultury Adwokatury 2016” po preferencyjnych cenach. Płatność oraz całą rezerwacje należy dokonać bezpośrednio w Hotelu do dnia 19 października b.r. Nie ma możliwości zwrotu opłaty za niewykorzystaną rezerwację. http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html

Ze względów organizacyjnych zainteresowani udziałem w poszczególnych wydarzeniach proszeni są o zgłaszanie się  na adres mailowy: ora@adwokatura.krakow.pl


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email