UIA: szkolenia z umiejętności miękkich i prawa mody

26.06.2018

Union Internationale des Avocats (UIA) zaprasza na wrześniowe szkolenia do Mediolanu i Londynu.

14 września w Mediolanie odbędzie się seminarium „The evolution of fashion from past heritage towards the digital future - intellectual property, contractual and corporate issues”. 

Świat mody to szybko rozwijający się biznes. Młodzi projektanci często inspirują się twórczością swoich poprzedników z ostatnich dziesięcioleci. Seminarium będzie okazją, aby przyjrzeć się problemom prawnym, przed którymi stoją firmy modowe i projektanci mody, tworząc nowe projekty. Zostaną podjęte zagadnienia związane z wykorzystaniem materiałów archiwalnych do stworzenia intelektualnej ochrony własności i tajności nowych kolekcji oraz tajemnic handlowych w zakresie digitalizacji archiwów oraz produkcji, wprowadzania i dystrybucji nowych kolekcji na rynku, a także szczególnych wyzwań i zagrożeń związanych z e-commerce.

zobacz zaproszenie

Z kolei w Londynie, w dniach 20-21 września odbędzie się szkolenie Leadership and Management of a Law Form; Delivering Excellent Client Service Cost-effectively”.

Szkolenie będzie poruszać temat przywództwa i skutecznego zarządzania w kancelariach prawniczych. Skierowane jest do partnerów zarządzających, szefów działów, menedżerów i liderów zespołów oraz tych osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania i komunikacji w swojej kancelarii. Liczba miejsc ograniczona.

Istnieje możliwość rejestracji online poprzez stronę www.uianet.org.

zobacz zaproszenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email