UIA organizuje w Warszawie seminarium z prawa konkurencji

24.01.2014

Komisja Współpracy z Zagranicą przy NRA uprzejmie informuje, że w dniach 14-15 marca 2014 roku w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, odbędzie się seminarium organizowane przez UIA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Adwokatów), z dziedziny prawa konkurencji („Living with Competition Law Issues”). Seminarium zostało zorganizowane przez Komisję Prawa Konkurencji UIA pod honorowym patronatem Prezesa UOKiK i współudziale Międzynarodowej Ligii Prawa Konkurencji, Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Program seminarium skoncentrowany jest na aktualnych zagadnieniach wynikających z prawa konkurencji w nowoczesnym środowisku gospodarczym na tle prawa i praktyki w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. Wykłady i dyskusje z uczestnikami poprowadzi międzynarodowy zespół prawników i przedstawicieli biznesu, więcej na stronie UIA:

http://www.uianet.org/en/evenement/type-46990/living-competition-law-issues

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na bardzo preferencyjne opłaty rejestracyjne dla członków Adwokatury Polskiej. Udział w seminarium zapewni punkty szkoleniowe za każdą godzinę obecności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym ciekawym wydarzeniu, zachęcając do wczesnej rejestracji, gdyż ilość miejsc jest limitowana.

pobierz program i formularz zgłoszeniowy

 

Tagi: zaproszenie, komisja, konferencja

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email