Szkolenie zawodowe w Zakopanem

10.12.2015

Po raz siódmy odbyło się szkolenie zawodowe, zorganizowane przez Komisję Doskonalenia Zawodowego przy ORA w Krakowie. Program tegorocznego szkolenia, które miało miejsce 5-6 grudnia w Zakopanem, obejmował wykłady z zakresu prawa karnego procesowego, gospodarczego, sportowego i gospodarki nieruchomości.

Wykłady dla licznie zgromadzonych adwokatów poprowadzili: sędzia Jacek Gacek (SSO w Nowym Sączu), sędzia Janusz Beim (SSO w Krakowie), adw. Agata Wantuch i adw. Jan Znamiec.

Tegoroczne szkolenie zaszczycili swoją obecnością: adw. Jacek Trela, wiceprezes NRA, adw. Jerzy Zięba, członek Prezydium NRA, adw. Stanisław Estreich, przewodniczący Komisji Integracji, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA, adw. Andrzej Kozielski, dziekan ORA w Olsztynie i adw. Paweł Gieras, dziekan ORA w Krakowie, który otworzył szkolenie i przedstawił bieżące informacje nt. funkcjonowania krakowskiego samorządu, ze szczególnym uwzględnieniem planowanych działań wizerunkowych i promocyjnych.

Z kolei adw. Jacek Trela odniósł się bieżącej sytuacji Adwokatury przed zbliżającym się XII Krajowym Zjazdem Adwokatury. Zebrani w hotelu Sabała adwokaci z zainteresowaniem wysłuchali jego wystąpienia. Adw. Trela złożył też deklarację ubiegania się o fotel Prezesa NRA podczas listopadowego Zjazdu w Krakowie.

Szkolenie w Zakopanem to również czas i miejsce na integrację środowiska. Uczestnicy, ktorych zgromadziło się stu kilkudziesięciu, już umówili się na kolejne spotkanie w 2016 r.

Komisja Doskonalenia Zawodowego

przy ORA w Krakowie 


Tagi: szkolenie, ORA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email