Szkolenie zawodowe w Kołobrzegu

28.02.2013

W dniach 11-13 kwietnia planowana jest III Ogólnopolska Konferencja Prawników Kołobrzeg 2013. Temat spotkania będzie dotyczył prac komisji kodyfikacyjnej prawa karnego i cywilnego, a także zagadnień związanych z ochroną danych osobowych.

Uczestnictwo w konferencji potwierdził adw. Ryszard Kalisz, poseł na Sejm RP, przewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, który opowie o pracach nad nowelizacją kpk. Adw. prof. dr hab. Maciej Gutowski zajmie się tematem ważności czynności prawnej. Niezawisłość sędziowska będzie tematem wykładu Bohdana Zdziennickiego, byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Prelekcja Moniki Krasińskiej, dyrektora departamentu Orzecznictwa i Legislacji GIODO, poruszać będzie zagadnienia dotyczące ochrony danych osobowych. Zdzisław Małecki, biegły sądowy i rzeczoznawca majątkowy, opowie o skutecznej weryfikacji dowodu z opinii biegłego z zakresu szacowania nieruchomości.

Organizacją konferencji zajmuje się Zrzeszenie Prawników Polskich pod patronatem adw. Andrzeja Zwary, prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej i Janusza Gromaka, prezydenta Kołobrzegu. W prace organizacyjne zaangażowali się również dziekani izb adwokackich: w Poznaniu, Szczecinie, Zielonej Górze, Gdańsku, Koszalinie.

Uczestnicy spotkają się w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Koszt szkolenia wynosi 699 zł od osoby i obejmuje: udział w konferencji, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (2 noclegi), wyżywienie, oraz program rozrywkowy i rekreacyjny.

Czytaj więcej

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email