Szkolenie "Psychologia kancelarii" - zaproszenie

15.05.2015

Komisja Inicjatyw Młodych Adwokatów oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie zapraszają na trzecie szkolenie z cyklu Anatomia Kancelarii pt. „Psychologia Kancelarii”, które odbędzie się w Krakowie w dniach 19-21 czerwca.

Szkolenie będzie dotyczyło aspektów psychologicznych działalności prawniczej, w szczególności psychologicznych technik wywierania wpływu w sytuacjach negocjacyjnych oraz spornych, jak też syndromu stresu zawodowego i wypalenia zawodowego oraz metod przeciwdziałania im.

Na szkoleniu mowa będzie o tym, co to są techniki wywierania wpływu, kiedy z nich korzystać, co na to prawo i etyka zawodowa, 10 technik wywierania wpływu w sytuacjach negocjacji i sytuacjach spornych, co to jest stres zawodowy i syndrom wypalenia zawodowego, jakie są ich symptomy i zagrożenia oraz jak ich unikać i jak je zwalczać.

Szkolenie poprowadzą:

dr Tomasz Cyrol – adwokat, mediator, doktor nauk prawnych, ukończył m.in. szkolenie z zakresu technik komunikacyjnych dla prawników (Kommunikationstechniken für Juristen) w Niemczech, a także zaawansowanych szkoleń z zakresu negocjacji organizowanych w Harvard Negotiation Institute w Cambridge M.A., USA. Przez 3 lata prowadził warsztaty „Podstawy poprawnej komunikacji i wywieranie wpływu” dla studentów WPiA UJ oraz warsztaty dotyczące podobnej tematyki dla innych podmiotów.

mgr Aleksandra Szpakowska – psycholog kliniczny Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, psychoterapeuta w trakcie kształcenia, specjalista z zakresu stresu zawodowego. Wykład mgr Aleksandry Szpakowskiej prowadzony jest pro bono.

W ramach tradycyjnej części turystycznej organizatorzy proponują sobotnią, dwugodzinną wycieczkę pieszą do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu przez Górę Wielkanoc, zwiedzanie Opactwa oraz lunch w kuchni zakonnej, zaś w sobotni wieczór - biesiadę grillową.

Opłata za szkolenie, w zależności od wybranej opcji zakwaterowania wynosi:
429 PLN brutto – nocleg w pokoju dwuosobowym;
549 PLN brutto – nocleg w pokoju jednoosobowym;
160 PLN brutto – bez noclegu

Zapisy na szkolenie należy przesłać na załączonym formularzu wraz z potwierdzeniem przelewu pocztą na adres Naczelna Rada Adwokacka, ul. Świętojerska 16, 00-202 Warszawa, za pomocą skanu na adres kima@nra.pl lub za pomocą faksu na numer 22 505 25 08, do dnia 12 czerwca 2015 roku (późniejsze zgłoszenia uwzględniane będą w miarę dostępnych miejsc).

Opłatę należy uiścić bezpośrednio na rachunek hotelu: Fero Express Hotel i Restauracja Sp. z o.o. ul. Bolesława Śmiałego 60, 30-398 Kraków 22 1600 1198 1846 3956 1000 0001 Fortis Bank NIP: 676-244-75-53

Pod adresem email kima@nra.pl uzyskać można wszelkie dodatkowe informacje.

Szkolenie odbędzie się w hotelu Fero Express (ul. Bolesława Śmiałego 60) w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!
Komisja Inicjatyw Młodych Adwokatów NRA
Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie

(zobacz harmonogram szkolenia)

(zobacz formularz zgłoszeniowy)

Tagi: szkolenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email