Szkolenia z mediacji karnych - zaproszenie

15.05.2015

Centrum Mediacyjne przy NRA zaprasza na I specjalistyczne szkolenie poświęcone mediacjom karnym. Odbędą się one 23 maja w Warszawie - zostało kilka ostatnich, wolnych miejsc. Szkolenie przeznaczone jest dla mediatorów-adwokatów, ale również dla adwokatów specjalizujących się w sprawach karnych, z minimum 3 letnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw karnych.

Szkolenie ma charakter modułowy. Uczestnicy szkolenia otrzymają wcześniej literaturę specjalistyczną z zakresu mediacji, w szczególności karnej, na podstawie której przygotują samodzielnie pisemne opracowanie wskazanych zagadnień. Drugi moduł, to intensywny, jednodniowy, 10-godzinny warsztat z symulacjami mediacji karnych - zaplanowany na 23 maja.

Szkolenie ma na celu przygotowanie adwokatów do prowadzenia mediacji karnych w związku ze zmianami legislacyjnymi, które wejdą w życie 1 lipca 2015 r.

Liczebność grupy szkoleniowej wynosi maksymalnie 20 osób.

W ramach szkoleń uczestnikom zapewniony zostanie komplet materiałów szkoleniowych oraz przygotowany na czas szkolenia catering. Każdy z uczestników otrzyma na koniec szkolenia certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

Program szkolenia obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: sprawiedliwość naprawcza, procedury i etapy mediacji w sprawach karnych, komunikacja w mediacji, rola mediatora, psychologiczne i społeczne korzyści stosowania mediacji, a także ćwiczenia praktyczne.

Koszt szkolenia: 250 zł plus VAT.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Centrum Mediacyjnego: centrum.mediacji@adwokatura.pl, więcej informacji pod numerem telefonu Centrum: 22 505-25-20.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email