SGH zaprasza na Studia Podyplomowe

12.09.2017

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzi nabór na kolejną edycję Studiów Podyplomowych Akademia Spółek oraz Akademia Energetyki. 

Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH. Słuchacze to przede wszystkim absolwenci wydziałów prawa i administracji oraz wydziałów menedżerskich prestiżowych uczelni. Właśnie do nich oraz do aplikantów adwokackich i radcowskich skierowana jest propozycja uczelni.

Celem programu Akademia Spółek jest wzmocnienie kompetencji  słuchaczy w zakresie funkcjonowania wszystkich typów spółek handlowych w ujęciu prawno-ekonomicznym oraz nabycie przez nich praktycznych umiejętności. Uczestnictwo adwokatów w podyplomowych studiach "Akademia Spółek" organizowanych przez Zakład Prawa Gospodarczego SGH spełnia kryteria określone w uchwale NRA z dnia 19 listopada 2011 r. o doskonaleniu zawodowym adwokatów jako wypełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.

Z kolei Akademia Energetyki ma na celu przygotowanie słuchaczy do dysponowania wiedzą o czynnikach i narzędziach pomagających w podejmowaniu decyzji o przedsięwzięciach inwestycyjnych w obszarze energetycznym.

Więcej informacji na temat studiów na stronie (zobacz stronę: Akademii Spółek zobacz stronę Akademii Energetyki)

Tagi: handlowe, energetyka, doskonalenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email