Seminarium w ramach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji

05.10.2016

Seminarium "Efektywne wykorzystanie mediacji w praktyce adwokatów i radców prawnych" odbędzie się 21 października w Warszawie. Zorganizowane zostało w ramach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji w Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy KNF.

Konferencja odbędzie się w sali UKNF przy ul. Jasnej 12 w Warszawie w godz. 12.30 - 15.15. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia udziału należy przesyłać mailem na adres sad.polubowny@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule Dzień Mediacji KNF do 17 października. Za udział w szkoleniu przyznawane będą punkty doskonalenia zawodowego.

(zobacz szczegółowy program)

Na zakończenie seminarium dobędzie się premiera filmu "Przypadek pewnego jubilera. Film o mediacji". Film fabularny opowiada historię pełnomocnika zakładu ubezpieczeń, klasycznego procesualisty, który nieoczekiwanie odkrywa możliwości mediacji i zmienia do niej swoje nastawienie. Fabuła filmu oparta na autentycznej historii tytułowego jubilera, któremu, jako osobie poszkodowanej w wyniku kradzieży, zakład ubezpieczeń odmówił wypłaty odszkodowania. (zobacz zwiastun filmu)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email