NRA partnerem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiebiorstw

11.09.2015

Naczelna Rada Adwokacka będzie Bisnesowym Partnerem Głównej Sesji V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 12-14 października 2015 r. 

NRA będzie organizatorem sesji zatytułowanej "Spory gospodarcze - sposób na sukces", która rozpocznie się 13 października o godzinie 9.00.

Kongres jest okazją do dyskusji pomiędzy przedstawicielami świata nauki, polityki, gospodarki i prawa na temat możliwości rozwoju i wyzwań jakie stoją przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami. 

W tym roku uczestnicy kongresu dowiedzą się jak prowadzić firmę w sposób innowacyjny, z wykorzystaniem nowych technologii. Porozmawiają o sposobach zabezpieczenia firmy przez niewypłacalnością kontrahenta, a także o pozasądowych sposobach rozwiązywania sporów. Będą również panele dotyczące przywództwa i dialogu, firm rodzinnych, osób niepełnosprawnych na rynku pracy oraz, głównie z myślą o młodych przedsiębiorcach, zaplanowano tematy dotyczące startu w biznesie, a także akademii marketingu i sprzedaży.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Osobu zainteresowane mogą rejestrować się na stronie kongresu: zarejestruj się

czytaj program

czytaj pismo od przewodniczącego komisji wizerunku i ochrony prawnej przy NRA

Tagi: NRA, komisja, konferencja

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email