Nowe wykłady w serwisie IDEA

16.06.2014

W serwisie IDEA, gdzie udostępniane są wykłady w ramach doskonalenia zawodowego, pojawiły się nowe wystąpienia - dr Moniki Braun, aktorki i specjalistki od komunikacji interpersonalnej, prezentacji, autoprezentacji, retoryki i etykiety w biznesie.


Dr Monika Braun jest aktorką, nauczycielką aktorstwa i metod wystąpień publicznych, wykładowcą, trenerką i coach komunikacji interpersonalnej. Pracuje w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, jako trener prowadzi szkolenia z zakresu prezentacji, autoprezentacji, retoryki i etykiety w biznesie.

Wykład dotyczy body-language, bezcennej umiejętności oddziaływania na innych ruchem, gestem, słowem czy wyrazem twarzy. Sygnały werbalne i niewerbalne wysyłane przez nas podczas spotkań, prezentacji czy negocjacji odbierane są głównie ze względu na ich kształt zewnętrzny, a nie tylko suche fakty, które chcemy w nich zawrzeć. Dr Monika Braun tłumaczy, że świadome kształtowanie zachowań jest jednym z podstawowych warunków sukcesu we wszystkich profesjach, a przede wszystkim pokazuje w jaki sposób skutecznie kontrolować nasze publiczne działania.

„IDeA“ to wspólne przedsięwzięcie Izb Adwokackich: krakowskiej i wrocławskiej, polegające na rejestracji w formie audiowizualnej spotkań z wybitnymi prawnikami, w tym przede wszystkim adwokatami i udostępnianiu wygłoszonych przez nich wykładów za pośrednictwem Internetu. Umożliwi to adwokatom wypełnianie obowiązku doskonalenia zawodowego, jako  alternatywna metoda w stosunku do tradycyjnych form szkolenia (stosownie do uchwały NRA nr 57 z dnia 19.11.2011). To formuła pozwala na zapoznanie się z treścią wykładów w dogodnym miejscu i czasie. Niektóre z nich udostępniane są  nieodpłatnie, zaś inne za drobną odpłatnością, pokrywająca koszty produkcji. Możliwe jest wydrukowanie w prosty sposób stosownego certyfikatu.

Serdecznie polecamy wykłady, które można znaleźć na stronie serwisu IDEA -  http://www.idea-adw.org

 Dziekani ORA we Wrocławiu i w Krakowie, adwokaci: Andrzej Grabiński i Paweł Gieras

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email