Międzynarodowa konferencja o rządach prawa 26 czerwca

18.06.2018

Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na Polsko-Amerykańską konferencję poświęconą rządom prawa, która odbędzie się 26 czerwca 2018 r. w Collegium Iuridicum II w Warszawie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i więcej informacji znajduje się na stronie: www.cpa20.wpia.uw.edu.pl

W czasie konferencji przewidziane jest tłumaczenie symultaniczne. Osoby, które nie będą mogły wziąć osobistego udziału, mogą śledzić przebieg konferencji na żywo na stronie (link do streamingu)

Do udziału w konferencji zostali zaproszeni wybitni eksperci ze Stanów Zjednoczonych, z Polski oraz z innych krajów, którzy będą dyskutować, m.in.: o rozwoju, definicji i znaczeniu państwa prawa; trójpodziale władzy; roli sądów i samorządów lokalnych w państwie prawa.

W załączeniu program konferencji, która będzie zwieńczeniem obchodów dwudziestej rocznicy powstania Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

(zobacz program)

Konferencja odbędzie się w Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4, Warszawa, Aula A3), początek godzina 9.30

Tagi: konferencja, zagranica, praworządność

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email