Konferencja nt. sposobów rozwiązywania sporów we wrześniu w Krakowie

12.06.2018

Ogólnopolska konferencja naukowa nt. „Alternatywne sposoby rozwiązywania sporów (ang. ADR) – wymiar prawny, ekonomiczny i międzynarodowy” odbędzie się 27-28 września 2018 r. w Krakowie. Naczelna Rada Adwokacka objęła konferencje patronatem i wpisała ją w obchody 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej. 

Wyjątkowość konferencji sprowadza się przede wszystkim do prelegentów, którzy są wybitnymi znawcami w swojej dziedzinie.

(zobacz program konferencji)

Konferencja naukowa jest poświęcona tematyce dotyczącej alternatywnych metod rozwiązywania sporów tzw. ADR, jakimi są arbitraż, mediacja i negocjacje, na płaszczyźnie krajowej oraz międzynarodowej.

Celem konferencji jest upowszechnienie ADR poprzez ukazanie zalet w stosowaniu arbitrażu, mediacji i negocjacji i odchodzenie od rozstrzygania sporów w drodze sądowej.

Prezentacja arbitrażu, mediacji i negocjacji przez znawców tematyki będących przedstawicielami nauki i praktyki spowoduje, iż uczestnicy konferencji będą mieli niepowtarzalną okazję pozyskania bezcennej wiedzy praktycznej, która zostanie przedstawiona na przykładach.

Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty.

(strona konferencji)

Pierwszy dzień konferencji odbędzie się pod adresem:

COLLEGIUM NOVUM UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
Gołębia 4,
31-007 Kraków

Drugi dzień konferencji:

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
Podchorążych 2,
30-084 Kraków
Wejście od ulicy Adama Chmiela

 

(strona do rejestracji)

 

Tagi: konferencja, mediacje, arbitraż, 100-lecie Adwokatury

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email