Konferencja „Mediacja w medycynie” - 24-25 stycznia 2020 r. w Krakowie

13.01.2020

Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w pierwszej wspólnej konferencji Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Naczelnej Izby Lekarskiej poświęconej tematyce "Mediacji w medycynie", która odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2020 roku w Krakowie.

Pierwszego dnia odbędą się wykłady praktyków dotyczące istoty mediacji oraz regulacji prawnych w zakresie postępowania mediacyjnego. Obrady zakończone zostaną wspólną uroczystą kolacją, na którą chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich uczestników konferencji.

Drugiego dnia zapraszamy Państwa na panele związane z postępowaniami mediacyjnymi w sprawach z zakresu odpowiedzialności zawodowej. Przedstawione zostaną rozwiązania prawne oraz dane liczbowe w powyższym zakresie, a dyskusji poddane zostaną w szczególności następujące zagadnienia:

• sposób prowadzenia mediacji przez mediatora w postępowaniu w przedmiocie odpowiedzialności zawodowej;

• konsekwencje zawarcia ugody przed mediatorem na etapie postępowania przed rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej;

• konsekwencje zawarcia ugody przed mediatorem na etapie postępowania przed sądem lekarskim;

• Postulaty de lege feredna – co można zrobić, żeby mediacji w sprawach z zakresu odpowiedzialności zawodowej było więcej?

Podczas styczniowego spotkania w Krakowie, w Hotelu Holiday Inn będziemy mieli po raz pierwszy okazję do wspólnej wymiany zdań oraz doświadczeń z członkami samorządu zawodowego lekarzy, dlatego serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tym, tak ważnym zarówno dla środowiska adwokackiego, jak i lekarskiego wydarzeniu.


•    Koszt udziału w konferencji wynosi 600 zł i zawiera nocleg w hotelu Holiday Inn Krakow City Centre, udział w uroczystej kolacji w dniu 24 stycznia br. oraz udział w konferencji wraz z lunchem i przerwami kawowymi, zgodnie z programem konferencji.

•    Udział w konferencji uprawnia do uzyskania 6 punktów szkoleniowych.

Zgłoszenia uczestnictwa wraz z dowodem uiszczenia opłaty prosimy przesłać najpóźniej do dnia 15 stycznia br. Ilość miejsc jest ograniczona.

(pobierz formularz)

(czytaj program)

 


Tagi: konferencja, mediacja, medycyna

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email