Forum w Barcelonie

28.03.2013

W dniach 18-20 kwietnia 2013 r. w Barcelonie odbędzie się 7. Forum Prawników Europejskich (European Jurists Forum).

Obecność na ceremonii otwarcia potwierdził książę Asturii, który jest honorowym przewodniczącym Forum. Spotkania zgromadzą wiele znaczących i decyzyjnych osobowości z instytucji działających w ramach Unii Europejskiej.

Wydarzenie jest kierowane do wszystkich środowisk prawniczych Europy. Przez trzy dni będą prowadzone dyskusje na bieżące tematy dotyczące prawa europejskiego. Do głównych zagadnień należeć będą: prawo prywatne i biznesowe – kryzys bankowy, inwestycje prywatne i niewypłacalność, nowe rozwiązania w zakresie europejskiego prawa karnego, prawo publiczne – migracja i prawo uchodźcze.

Europejskie Forum Prawnicze jest organizowane corocznie w różnych miastach Europy. Przykładowo, gospodarzami w 2001 r. była Norymberga, w 2003 r. – Ateny, w 2005 r. – Genewa, w 2007 r. – Wiedeń, w 2009 r. – Budapeszt, a w 2011 r.  – Luksemburg.

Forum odbędzie się w międzynarodowym centrum konferencyjnym w Barcelonie (Barcelona International Convention Center) w budynku Forum Auditorium (Plaza de Willy Brandt, 11-14).

Bliższe informacje znajdują się na stronie http://www.ejf2013.com

Tagi: zaproszenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email