Czy informatyzacja sądownictwa usprawni pracę sądów?

13.05.2013

23 maja br. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbędzie się debata pt. „Informatyzacja sądownictwa szansą na szybki i tani proces”.

W ramach V. spotkania z cyklu „Informatyzacja wymiaru sprawiedliwości”, uczestnicy omówią problematykę z perspektywy sądownictwa. Referaty wygłoszą m.in.: prof. dr hab. Jacek Gołaczyński, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, dr hab. Dariusz Szostek z zespołu Ministra Sprawiedliwości ds. informatyzacji postępowań sądowych, Jacek Badziak, starszy analityk systemów informacji zarządczej w Banku Handlowym w Warszawie S.A., Michał Korgol, partner w Kancelarii Prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k., sędzia dr Krystian Markiewicz ze stowarzyszenia Iustitia, Piotr Żygadło z NextiraOne, mec.Anna Zalesińska z Centrum Kompetencji i Informatyzacji Sądownictwa przy Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu, oraz notariusz Tomasz Janik, prezes Krajowej Rady Notarialnej.

Paneliści będą analizować temat m.in. e-protokołów, elektronicznego biura podawczego, prawnych aspektów elektronicznego bankowego tytułu egzekucyjnego, Nowoczesnego Biura Obsługi Interesanta w sądzie, portali informacyjnych sądów  powszechnych, oraz dostępu do Nowej Księgi Wieczystej w postaci elektronicznej.

Organizatorem konferencji jest Grupa VNT.

Informacje o kosztach uczestnictwa i zasadach rejestracji znajduja się w załączonym dokumencie oraz na stronie internetowej organizatora.

Czytaj:

ogłoszenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email