Anatomia Kancelarii: koszty i obciążenia fiskalne – zaproszenie na szkolenia

02.09.2014

Minimalizacji kosztów prowadzenia kancelarii adwokackiej i skutecznemu zarządzaniu czasem poświęcone będzie szkolenie: „Anatomia Kancelarii: Koszty i obciążenia fiskalne”, organizowane przez Komisję Inicjatyw Młodych Adwokatów Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Koło Młodych Izby Adwokackiej w Warszawie.

Szkolenie odbędzie się w terminie 26-28 września 2014 roku, w hotelu Exploris w Serocku (ul. Wyzwolenia 57).

Tym razem tematyką drugiego szkolenia z cyklu „Anatomia Kancelarii” są koszty związane z prowadzeniem kancelarii, od początku jej działalności przez etap rozwoju, po koszty związane z dojrzałą organizacją prawniczą. Poszczególne wykłady poprowadzą:

• dr Piotr Augustyniak, LL.M., doradca podatkowy - partner w K&L Gates -  w zakresie optymalizacji obciążeń fiskalnych, w tym kosztów podatkowych;

• Katarzyna Matuszczak - ekspert zarządzania czasem w HIGH 5 Training Group – w zakresie zarządzania czasem własnym i czasem zespołu;

• Magda Grochowska - office manager w wiodących firmach prawniczych - i Marcin Buliński - IT administrator w wiodących firmach prawniczych i instytucjach rynku finansowego – w zakresie zarządzania kosztami biurowymi i infrastruktury IT.

Uczestnicy zajęć dowiedzą się m. in.: jak płacić jak najmniejsze podatki związane z profesjonalną działalnością prawniczą, jak uniknąć zbędnych kosztów infrastruktury IT i kosztów biurowych, w tym lokalowych, na poszczególnych etapach rozwoju biznesu prawniczego, dlaczego w przypadku prawnika „czas to pieniądz” i dlaczego brak jego optymalizacji to zbędny wydatek.

Udział w szkoleniu uprawnia do zaliczenia 12 punktów w ramach doskonalenia zawodowego.

Szkolenia rozpoczną się w piątek, 26 września 2014 roku o godz. 18.00. Tradycyjnie, drugiego dnia szkolenia, organizatorzy przygotowali niespodziankę turystyczną w postaci rejsu po Zalewie Zegrzyńskim wraz z biesiadą grillową.

Uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach 3 i 2-osobowych (jednoosobowe za dopłatą). Organizatorzy zwracają się z prośbą o wskazanie nazwisk osób, z którymi chcą być w pokojach. Koszt uczestnictwa - 559 PLN z VAT (cena obejmuje wyżywienie).

Szczegóły dojazdu pod adresem: http://www.exploris.pl/serock.

Zapisy prowadzone są do 19 września 2014 r., zaś po tej dacie w miarę dostępnych miejsc. Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny jest pod adresami:

http://www.nra.pl/kima/formularz.pdf

http://www.nra.pl/kima/formularz.docx

http://www.nra.pl/kima/formularz.doc

 Harmonogram szkolenia

Tagi: komisja, szkolenia

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email