Adwokacka Akademia Przedsiębiorczości - zapis szkolenia z 28 maja

03.06.2020

Naczelna Rada Adwokacka organizuje Adwokacką Akademię Przedsiębiorczości. Jest to program skierowany do adwokatów, mający na celu przekazanie kompleksowej wiedzy i wsparcia w dążeniu do rozwoju kompetencji, mających wpływ na rozwój kancelarii oraz w efekcie osiągnięcie stabilnej pozycji zawodowej. Nagranie szkolenia z 28 maja 2020 r. dostępne jest na platformie Palestry.

Tematem szkolenia online, które odbyło się 28 maja 2020 r., była "Współpraca z klientami i w ramach zespołu w dobie pracy zdalnej"

Celem było przybliżenie narzędzi i zasad pracy zdalnej, która, według dostępnych analiz rynku, pozostanie z nami nawet po zakończeniu pandemii COVID 19.

Szkolenie podzielone zostało na trzy części:

Część 1: Organizacja spotkań online, zasady i dostępne narzędzia.

(obejrzyj nagranie)

Część 2: Organizacja zdalnej współpracy z Klientem. Narzędzia.

(obejrzyj nagranie)

Część 3: Cyfrowa kancelaria: jak dostępne narzędzia mogą usprawnić pracę zespołu i współpracę z klientami.

(obejrzyj nagranie)


Szkolenie prowadziła Anna Gnoińska: założycielka i partner zarządzający REVIT.HR. Doświadczenie zdobywała jako dyrektor i członek Zarządu odpowiedzialna za HR, komunikację i zarządzanie zmianą i cyfrową transformację w obszarze zasobów ludzkich. Pracowała w spółkach międzynarodowych i krajowych w sektorze bankowym, mediów, energetycznym i technologicznym. W REVIT.HR praktykuje współpracę zdalną z klientami i zespołem konsultantów oraz doradza klientom, jak przygotować i przeprowadzić cyfryzację przedsiębiorstwa. Studiowała finanse i zarządzanie we Francji i w Niemczech w ramach NEOMA Business School.


Tagi: szkolenie online, Adwokacka Akademia Przedsiębiorczości

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email