Adwokacka Akademia Przedsiębiorczości – szkolenia online dla adwokatów

21.05.2020

Naczelna Rada Adwokacka organizuje Adwokacką Akademię Przedsiębiorczości. Jest to program skierowany do adwokatów, mający na celu przekazanie kompleksowej wiedzy i wsparcia w dążeniu do rozwoju kompetencji, mających wpływ na rozwój kancelarii oraz w efekcie osiągnięcie stabilnej pozycji zawodowej. Zgodnie z najnowszymi opracowaniami na temat rozwoju usług prawniczych, rynek usług będzie wymagał od adwokatów rozwoju następujących kluczowych kompetencji:

1. przedsiębiorczość;

2. podstawowe zdolności informatyczne;

3. zdolności w zarządzaniu (także zarządzanie projektami);

4. zdolności innowacyjne;

5. zdolności psychologiczne;

6. zdolności w finansach i rozliczeniach;

7. kodowanie, zarządzanie danymi i monitorowanie algorytmów;

8. Inne np. system wartości, empatia, strategia, umiejętności komunikacyjne. 

 

Pierwsze szkolenie online w ramach Adwokackiej Akademii Przedsiębiorczości odbędzie się już 28 maja 2020r. w godz. 15:00 – 18:00 poprzez platformę Zoom.

TEMAT: Współpraca z klientami i w ramach zespołu w dobie pracy zdalnej.

Naszym celem jest przybliżenie Państwu narzędzi i zasad pracy zdalnej, która, według dostępnych analiz rynku, pozostanie z nami nawet po zakończeniu pandemii COVID 19. Szkolenie odbędzie się w blokach po 45 minut, z dwiema przerwami.

Program szkolenia:

Część 1: Organizacja spotkań online, zasady i dostępne narzędzia.

Część 2: Organizacja zdalnej współpracy z Klientem. Narzędzia.

Część 3: Cyfrowa kancelaria: jak dostępne narzędzia mogą usprawnić pracę zespołu i współpracę z klientami.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (pobierz formularz do dnia 26 maja 2020r. i odesłanie go na adres: biuro.prasowe@nra.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby zgłoszone otrzymają link do spotkania oraz wymogi techniczne na wskazany email przed rozpoczęciem szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i umożliwia uzyskanie 2 punktów szkoleniowych.

Szkolenie to zostanie zarejestrowane, a następnie udostępnione na stronach internetowych samorządu adwokackiego. Z uwagi na przepisy RODO prosimy uwzględnić to przy podejmowaniu decyzji o udziale online w szkoleniu. 

Prowadząca:

Anna Gnoińska: założycielka i partner zarządzający REVIT.HR. Doświadczenie zdobywała jako dyrektor i członek Zarządu odpowiedzialna za HR, komunikację i zarządzanie zmianą i cyfrową transformację w obszarze zasobów ludzkich. Pracowała w spółkach międzynarodowych i krajowych w sektorze bankowym, mediów, energetycznym i technologicznym. W REVIT.HR praktykuje współpracę zdalną z klientami i zespołem konsultantów oraz doradza klientom, jak przygotować i przeprowadzić cyfryzację przedsiębiorstwa. Studiowała finanse i zarządzanie we Francji i w Niemczech w ramach NEOMA Business School.

Serdecznie zapraszamy!

Adw. Anisa Gnacikowska

Adw. Małgorzata Krzyżowska

Tagi: szkolenia, przedsiębiorczość, doskonalenie

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email